• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Abdullah Gül Kurban Bayramı mesajı

Abdullah Gül Kurban Bayramı mesajı

Cumhurbaşkanı bayram mesajı

Hac görevini yerine getirmek için Suudi Arabistan’da bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Mesajında, “Birlik ve beraberliğimizden aldığımız güçle, ülkemize ayak bağı olma mahiyeti taşıyan tüm sorunların üzerine cesaretle gidilmektedir” diyen Gül, “Burada önemli olan enerjimizi milletimizin beklentileri doğrultusunda harcamaktır. Sorunlarımızı elbirliğiyle çözecek iradeye, imkanlara ve siyasi istikrar başta olmak üzere önemli avantajlara sahibiz. İhtiyacımız olan yegâne unsur; birbirimizi anlamak, farklılıklarımıza saygı göstermek, birliğimizi ve dirliğimizi her şart altında muhafaza etmek; kendimize, milletimize ve devletimize güvenmektir. İnancım odur ki, bu güç ve potansiyel, Türkiye’yi daha yukarılara taşıyacaktır” ifadelerini kullandı.

Abdullah GulVATANDAŞLARIMIZDAN RİCADA BULUNUYORUM

Bayram’ın birlik ve beraberliği pekiştirmesi temennisinde bulunan Cumhurbaşkanı Gül, “Bayram’ın getirdiği ulvi değerlerin; bizleri bütünleştiren sıcak ve samimi duyguların; toplumun tüm kesimlerini kuşatmasını, bu mübarek günlerin birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmesini diliyorum. Bayram vesilesiyle şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı ifade ediyorum. Kutsal Hac görevini ifa eden vatandaşlarımızın sağlıkla ülkemize dönmelerini temenni ediyorum. Vatandaşlarımızdan trafikte daha dikkatli olmalarını, kurallara uymalarını rica ediyorum. Sizleri sevgi, muhabbet ve en samimi duygularımla selamlıyorum” dedi.

Trt Haber

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+