• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bahçe Mobilyaları

Bahçe Mobilyaları

Bahçe Dekorasyon Mobilyaları

Bahçenize uygulaya bileceğiniz en güzel mobilya modelleri kataloğu.

Evinizin bahçesine yeni bir tasarım yapmak istiyorsunuz, en güzel bahçe mobilyaları modelleri ve dizaynları hakkında görsel bir katalog hazırladık kataloğumuzda aradığınız bahçe mobilya modelleri ve dizayn şekilleri yer almaktadır.

1 – Bistro Bahçe Mobilyası Seti Doğal 240 TL BLOOMA

Bistro tarafından üretilmiş ahşap vernikli sağlam katlanabilir bir bahçe mobilyası. İki kişilik bir set olması hem balkonda hemde bahçenizde kullanım için uygundur. Fiyatı bize çok uygun geldi. Çünkü plastik sandalyeler bile bu zamanda bu fiyatlara satılıyor. Küçük portatif sizin işinizi görebilecek kaliteli bir ürün. Puanı 5 üzerinden 4.5 olması alanların çok beğendiğini gösteriyor.

2 – Bahama Bahçe Mobilyası Seti 1200 TL Blooma

Bahçenizde kapalı bir alanınız yoksa eğer bu şemsiyeli bahçe mobilyası sizin için mükemmel bir seçim. Altı kişilik olması geniş aileler için veya bahçesinde misafiri eksik olmayanlar için çok iyi bir seçenek. Hem güneşten hem yağmurdan etkilenmeyecek cam ve plastikten üretilmiştir. Fiyatı malzemeye göre pahalı gelebilir fakat şemsiye ve cam masa bu açığı kapatıyor. Ne ucuz ne pahalı diyebilirim. Alanların hepsi 5 yıldız vermiş Çok beğenilen ve tercih edilen bir ürün.

3 – Bahçe Mobilyası Seti Mona 3500 TL Blooma

Neredeyse normal oturma odası fiyatına satılan bu bahçe mobilyası kalitesi ve tasarımı sayesinde fiyatının hakkını veriyor. Kasası örgülü sert plastikten üretilmiştir. Tabandan gelecek nemi içine çekmemesi için bu önemli bir detay. Çünkü üzerinde kumaş ve kauçuk yastık bulunmakta. Rahatına önem verenler için güzel bir seçenek. Fakat bahçenizde kapalı alanınız yoksa eğer almayın. Kumaş ve kauçuk en ufak bir nem yağmurda hemen kirlenir ve küflenir.

4 – Bahçe Mobilyası Seti Loire Modeli 1400 TL Blooma

Plastik örgülü kasası ve ortada küçük camlı sehpası bulunuyor. Ne pahalı ne ucuz ideal bir ürün. Taşınabilecek ağırlıkta ve boyutlarda olduğu için açık alanlara uygun. Üzerinde küçük minderler bulunuyor. Kirlense de çamaşır makinesinde yıkanabilecek boyutlardadır. Yukarıda ki Mona setine göre daha kullanışlı çok para harcamak istemeyenler için daha ideal.

5 – Merano Bahçe Mobilyası Seti 1200 TL

Yukarıda ki ürüne çok benzer ve Merano firmasının ürettiği bir ürün. Sadece ortadaki sehpa camlı değil. Koltuklar daha ağır sehpa daha hafif. Fiyat olarak 200 lira daha ucuz bunu da tercih edebilirsiniz.

6 – Severn Beyaz Rattan Oturma Seti 4200 TL

Severn firmasının üretimi olan bu beyaz rattan bahçe mobilyası pek tercih edilmesede renk ve tasarım çok hoş. Kapalı alanı olmayanlar için hiç ideal değil. Hem beyaz olması hem ağır olması hemde fiyatının çok fazla olması satışını zorlaştırmış.

7 – Canterybury Bahçe Mobilyası Seti 1790 TL

Bahçenizde ege havası estirmek için ahşap beyaz kasalı mavi minderleriyle çok güzel çok narin bir ürün. Bir balıkçı bahçesi havası var. Fiyat olarak ürünün tasarımı, renkleri çok iyi. Tek kötü yanı bel kısmında yastık koymamışlar. Uzun takılanlar için bel ağrıtıcı olabilir.

8 – Paşa Bahçe Bahçe Yemek Seti 1190 TL Blooma

9 – Malaga Bahçe Oturma Takımı 2000 TL Blooma

10 – Malmo Beyaz Bahçe Oturma Takımı 2000 TL Blooma

11 – Rattan Set (Minder Hediyeli) – Antrasit 700 TL

12 – Tilia Royal İrekkolu Bahçe Masa Takımı – Ahşap 1735 TL

13 – Prado Adaliss Bahçe Masa Takımı 930 TL

14 – Monaco Bahçe Oturma Grubu 1200 TL

15 – Novussi Bahçe Masa Takımı

Yaz aylarında en çok zamanınızı bahçede geçirenler için ev dekorasyonu kadar önemlidir bahçe dekorasyonu, sizler için bilgi amaçlı hazırladığımız makale fikir sahibi olmanıza olanak sağlar.

Bahçe dekorasyon resimleri

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+