• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Banyo dolabı lavabo modelleri

Banyo dolabı lavabo modelleri

Banyo lavabo modelleri

Banyonuzun büyüklüğüne göre dilediğiniz bir renkte lavabo seçe bilirsiniz lavabolar model bakımından oldukça zengindir. Lavabo modeli seçerken katalog ihtiyacı olanlar için bazı lavabo modellerini paylaştık.

Banyonuza özel olarak dolap yaptıra bilirsiniz genelde özel dolap yaptırmayı seçenler alan yetersizliğinden yada duvarın eğimli olmasından dolayı özel olarak banyo dolabı yaptırmaktadırlar.

Özel olarak yaptırdığınız banyo dolabına birde lavabo seçmelisiniz tabiki yine banyonunuzun alanına göre ve yaptırmış olduğunuz dolabın büyüklüğüne, lavabo için bırakılan ölçüleri göz önünde bulundurarak bir model belirlemelisiniz.

Lavabo modeli belirlemeden kataloğumuzu inceleyerek farklı çeşitlerde modeller hakkında bilgiler edine bilirsiniz. Örneğin lavabonuzu asmalı yada ayaklı farklı modeller seçe bilirsiniz.

Lavabo modelleri hakkında bilgiler için resim galerimizi inceleyiniz.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+