• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bebekler için yeni örgü yelek modelleri

Bebekler için yeni örgü yelek modelleri

Yeni model örgü bebek yelekleri

El işi örgü seven bayanlar için bir birinden güzel marifetli bayanların örmüş olduğu onlarca bebek örgü yelek modellerini siz değerli okurlarımızla paylaşmak istedik.

Resim galerimizdeki yeni bebekler için örgü yelek modellerini inceleyerek kolayca kendi modelinizi oluştura bilirsiniz. Örgü oldukca zahmetli ve sabır isteyen bir iştir sabırla ve özenle örülen yelekler paha bicilemez değerli olurlar sevdiklerinize cocuklarınıza bu tür yelekleri örebilirsiniz, kış aylarında veya yaz aylarında bebeklerinize giydire bilirsiniz bebekler yetişkin insanlara göre daha cabuk soğuk algınlığına karşı bünyeleri dirençsizdir.

Beğendiğiniz bebekler için örgü yelek modellerine ek olarak farklı bir çicek türü model ekleye bilir kendinize ögü bir tasarım çıkarta bilirsiniz. Galerimizde bulnan resimlerin tümü daha önce marifetli bayanlar tarafından örülmüş örneklerden oluşmaktadır hiç bir model hazır tasarım değildir.

Değerli okurlarımızın örmüş olduğu modelleri bizlerle paylaşırlarsa yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Aramış olduğunuz her türlü örgü modellerini kadınlar kategorimizde bulabilirsiniz.

Yeni örgü yelek örnekleri

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

4 yorum

  1. Facebookta bir kadın bu işi yapıyordu sanırım yanlış hatırlamıyorsam ilk önce ücreti alıyor dilediğiniz modeli yapıyor araştırın isterseniz

  2. Modeller için teşekkürler bazılar çok güzel bir modele deneme amaçlı başladım bakalım kac ayda biter 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+