• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bellona Bebek Odası Takımları 2018

Bellona Bebek Odası Takımları 2018

Bebek Odası Takımları 2018 Değerlendirmesi

Evlerimizin göz bebeği, her şeyimiz için bugün bir oda seçme günüyse eğer doğru yerdesiniz. 2018 yılı bellona mobilya bebek odalarını sizler için bir galeri haline getirdik. Satışları için tabi ki mağazalara gitmeniz şart. Bize hep fiyat soruyorlar ama biz fiyat bilmiyoruz, sizler gibi sadece kullanıcıyız. Fakat bellona bu konuda iyi bir firma güvenilir ve artık Türkiye’ye mal olmuş bir firma.

Bebek Odası Takımları 2018 Galerisi

Hala tatil bizim sis çıkıyor ve bir sene sıyırdı ne kadar başımızı çizilmeye ediyoruz. 2016 kesinlikle az söylemek ilginç oldu, ve her zamanki gibi, ağzını sulandıracak kadar galeride bazı bebek odaları , parti ve oyun odası vardı. Okurlarımızın yaratıcılık her zaman bize zeminler, ve eğer zaman bizim interneti tarayan geçirdim, instagram ve tasarım mags herhangi bir göstergesidir, 2018 henüz tasarım en güzel yıllarından biri olmak istiyor. Böylece, gelecek yıl için yıllık bebek odası trendlerini bizim ilan etme zamanı geldi. 2018 için en iyi bebek odaları burada.

Büyük Format Çiçekler. Bütün 2018 yılına kadar tüm çiçek olduğunu bir sır değil. Ama bu yıl bu trend, Büyük Boyutlu Çiçek çıkartmaları ve Üç Boyutlu Çiçek duvar sanatı ile bir çentik Yukarı amped görmek için bekliyoruz.

Suluboya Vurgular. Suluboya bir süre bebek odası sanat onurlandırdığınız olmuştur, ama şimdi duvar kağıtları ve duvar çıkartmaları ile suluboya cesur doz görüyoruz. Renkli yumuşak bir yıkama bir çocuk alanı için mükemmel bir eştir.

O 2017 tahmini için bebek odası trendler. En çok neyi kullanarak ileri kendi çocuk bakıyor musunuz? Ya da gelecek yıl için Trend olacak? Bunu görmek için sabırsızlanıyoruz!

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+