• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ben Efsaneyim I am Legend 2

Ben Efsaneyim I am Legend 2

En güzel filmleri tanıtmaya paylaşmaya devam ediyoruz unutulmaz filmler arasında “Ben Efsaneyim” ( I am Legend 2 )filmini tavsiye ediyoruz.

 FİLM ÖZETİ:
ABD yapımı olan Ben Efsaneyim Filmi 2007 yılında sinemaseverlerin beğenisine hazırlanmış bir filmdir. Fantastik ve gerilim türünde oldukça başarılı olan film, başarılı oyuncu kadrosu ile keyifle sıkılmadan izleyebileceğiniz bir filmdir.

Filmin yönetmeni Francis Lawrence’dir. Daha önce Will Smith’in en güzel filmleri arasında ilk sırayı alabilecek bir film olan ve oğluyla beraber rol aldığı Umudunu Kaybetme filmini izleyicilerim için paylaşmıştım. Will Smith filmleri paylaşmaya devam edeceğim.

ABD yapımı olan Ben Efsaneyim Filmi 2007 yılında sinemaseverlerin beğenisine hazırlanmış bir filmdir.

Fantastik ve gerilim türünde oldukça başarılı olan film, başarılı oyuncu kadrosu ile keyifle sıkılmadan izleyebileceğiniz bir filmdir. Filmin yönetmeni Francis Lawrence’dir.

OYUNCULAR: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Willow Smith, Salli Richardson-Whitfield

FİLM TÜRÜ: Aksiyon Filmleri, En Iyi Filmler, Fantastik Filmler, Film izle, Gerilim
SÜRE: 94 dk. ABD
FİLMİN ORJİNAL ADI :  I am Legend 2

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+