• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Beni gerçekten seviyormu?

Beni gerçekten seviyormu?

Bana aşıkmı?

Beni seviyormu?

Benimle neden ilgileniyor?

Kadınların herzaman aklına soru işareti bırakan beni seviyormu, beni gerçekten seviyormu acaba gibi soruların cevabını nasıl bula biliriz sevildiğimizi nasıl anlayabiliriz?

Bir erkeğin sevip sevmediğini anlamak erkeğin tavır ve davranışları ve geçmişiyle ilgili soru sorularak anlaşıla bilir.

Bir erkek eski sevgilisi veya sevgilileri hakkında kötü sözler kullanıyor yada kötümsüyorsa o erkek güvenilir bir insan değildir aynı şeyi yarın sizin içinde yapabilir.

Bir erkek sizi çok seviyorsa size karşı güzel ve sakin konuşur gözlerini sizden ayırmamaya çalışır güzel sözler söyler ve birazda heycanlı olur. Size karşı çok çekingen ve utangaç olur, size her konuda yardımcı olmaya çalışır, isteklerinize önem verir, verdiği sözü tutar özellikle belirtmek istiyorum eğer bir erkek sizi seviyor ve ciddi düşünüyor ise sizi mümkün olduğunca yakın çevresiyle tanıştırmaya çalışır.

Seven erkekler sürekli gelecekten bahsede bilir hayal kurar bu tür belirtiler gösteren bir erkek sizi gerçekten seviyodur emin olmak isterseniz ondan zor olan birşeyler isteyin yapıyorsa sizi gerçekten seviyo demektir.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+