• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Büyük Hazine – National Treasure 2004

Büyük Hazine – National Treasure 2004

İzlenmesi gereken filmlerden biri daha Büyük Hazine – National Treasure 2004 eski bir film ama şuanki filmere göre harika sürükleyici bir film tavsiye filmler arşivimize bunuda ekleyelim

Yapım: 2004 – ABD
Tür: Aksiyon , Dram , Gerilim , Gizem , Macera
Süre: 131 dakika
Yönetmen: Jon Turteltaub
Oyuncular: Nicolas Cage, Diane Kruger, Sean Bean, Justin Bartha, Harvey Keite

Film adı: Büyük Hazine – National Treasure 2004

Film özeti

Altı nesildir hazine peşinde koşan Gates ailesi, ABD’de tarihle ilgilenen kişilerin gözünde deli muamelesi görmektedir.

Gates’lerin sın nesil üyesi Benjamin Franklin hazine avı bayrağını devralmış son kişidir ve yaşamını kimsenin varlığına inanmadığı, Orta Doğu kökenli Tapınak Şövalyeleri hazinesini bulmaya adamıştır.

ABD’nin kuruluşunda aktif rolü olan Özgür Masonlar derneği üyelerinin sakladığı ve yeri ABD tarihindeki kilit olaylara gizlenmiş ipuçlarında saklı olan hazineye Benjamin Franklin iyice yaklaştığını hissetmektedir.

Ancak, elde ettiği son ipucu hazinenin yerinin çalınması imkânsız gibi görünen Bağımsızlık Bildirgesi’nin arkasında gizlendiğini söylemektedir. Bildirge’nin arkasına bakmanın, yüzyıllık hazine avının sonu olacağın düşünür, oysa bu sadece bir başlangıçtır.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+