• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede

Çakallarla Dans 2 Hastasıyız Dede

Çakallarla dans 2 mutlaka izlenmesi gereken tavsiye filmim favori filmim öncelikle çakallarla dans 1’i izleyin daha sonra 2 serisini izleyin çok eğleneceksiniz..

Çakallarla Dans 2 Film Bilgileri

Vizyon Tarihi: 07 Aralık 2012

Yapımı :2012 – Türkiye

Tür : Komedi

Yönetmen : Murat Şeker

Oyuncular : Şevket Çoruh ,  Doğa Rutkay ,  Ceyhun Yılmaz ,  İlker Ayrık ,  Murat Akkoyunlu

Senaryo : Ali Tanrıverdi

Yapımcı : Murat Şeker

Hastasıyız Dede Çakallarla Dans2 Film Özeti

Kayinço Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet (İlker Ayrık) ve Köfte Necmi (Timur Acar)… Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir sey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+