• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Enza Home Koltuk Takımları – Modelleri 2018

Enza Home Koltuk Takımları – Modelleri 2018

Enza Home en geniş ürün yelpazesini koltuk takımları üzerine kurmaktadır. Her geçen gün yeni koleksiyonlar, yeni tasarımlar ve yeni ürünler çıkaran Enza Home, zengin kumaş seçenekleri, farklı dokuları, rahat ve konforlu bir kullanım sunmaktadır. Enza Home koltuk takımları seçerken zorlanmanız muhtemeldir. Bunun sebebi de birbirinden farklı ve çeşitli modellerin bulunmasıdır.

Enza Koltuk Takımları

Herkesin zevkleri, renkleri ve tasarım fikirleri farklıdır. Hal böyle olunca da Enza Home herkese hitap edebilmek amacıyla birbirinden yaratıcı ve yenilikçi ürünler çıkarmaktadır. Salon takımları genellikle ergonomik ve fonksiyonel yapıları ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca sadece oturma takımı şeklinde olabilirken, diğer yandan da misafirleriniz geldiğinde ağırlamak için yatağa dönüşebilen koltuk takımları da bulunmaktadır.

Enza Home koltuk takımları 2018 koleksiyonları hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; özel dokuya sahip kumaşı ile iç açan Atlantis koltuk takımı, Retro stilin yenilenmiş hali ile Bolero koltuk takımı, özel deri görünümü ile zevklerinize cevap veren Chelsea koltuk takımı, modern bir tasarım isterseniz Crystal Plus koltuk takımı, yüksek konfor, fazla kırlent seçeneği ile Lina koltuk takımı, modern ve klasikliğin harmanladığı bir tasarım olan Lisa koltuk takımı, mekanın geniş görünmesini isterseniz Merlin koltuk takımı, yatak olma seçeneği ile Manchester koltuk takımı ve ince kollu modern bir tasarımı ile Luce koltuk takımı en fazla tercih edilenler arasında bulunmaktadır.

1 – Enza Home Luce Koltuk Takımı – 4494 TL

Her eve her renge uygun bir model üreten Enza fiyat olarak ta çok uçmamış. Daha çok sade günlük kullanıma uygun bir model olan bu model açık renk duvarlarınız varsa ideal bir oturma odası olacak. Yalnız 3 lü koltuklarda ortaya destek koymalısınız yada istemelisiniz. Çökme olabilir…

2 – Enza Home Manchester Koltuk Takımı – 5274 TL

3 – Enza Home Merlin Koltuk Takımı – 4394 TL

 

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+