• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Enza Home Köşe Koltuk Takımları – Modelleri 2018

Enza Home Köşe Koltuk Takımları – Modelleri 2018

Son dönemde ev tasarımları konusunda yeni fikirler çıkmaya devam etmektedir. Uzun süredir de köşe koltuk takımları, ev sahipleri tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise koltuk takımının rahat ve özellikle dar alanlar için kullanışlı olmasıdır.

Bilindiği üzere Enza Home köşe koltuk takımları sıkça tercih edilmektedir. Özellikle evinizin odaları dar ise ya da iki koltuk değil de köşe takımı şeklinde tasarlamak istiyorsanız, bu modeller tam size göre. Ayrıca köşe takımlarında birçok seçenek de bulunmaktadır. Farklı tasarımları ve fikirleri içerisinde barındıran köşe takımında, yatak olabilme özelliği gibi ek kısımlar da bulunmaktadır. Ayrıca kol dayama bölgesinden sehpa çıkması ya da alt kısımlarındaki çekmeceler onu daha kullanışlı ve kaliteli bir hale getirmektedir.

Enza Home Köşe Koltuk Takımları

Evinde sürekli misafir konuk edenler için de yatak haline dönüşebilen modelleri bulunan Enza Home köşe koltuk modelleri 2018 yılında da ilk tercihleriniz arasında yer alacak. Ayrıca köşe takımlarının alt haznesi olanları da bulunmaktadır. Bu da evinde fazla eşyası bulunan aileler için uygundur. Talep etmeniz halinde bu hazneye misafirlerinize özel yorgan, çarşaf ya da yastık stoklaması da yapabilirsiniz.

Uygun fiyat, müşteri odaklı tasarım ve kaliteli malzeme ile müşterilerine hizmet veren Enza Home, sizleri de en yakın şubesine beklemektedir. Enza Home hemen hemen her ilde ve bölgede bulunmaktadır.

1 – Enza Home Atlantis Köşe Takımı 2945 TL

Atlantis ismi gibi tam bir deniz havası estirmek tasarlanmış bir ürün. Hem evinize hemde ofis ortamlarına rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün. Ayrıca tasarımın güzelliği ile öne çıkmasına rağmen çok sağlam bir modeldir. Rahatlığıda fena değil.

2 – Enza Home Ayda Köşe Takımı 3242 TL

Köşe takımları arasında tasarım ve renk uyumu ile en göze çarpan modellerden diyebilirim. Özellikle yastıkların renk uyumu muhteşem. Ayrıca çok sağlam bir ürün. Fakat çok kullanılırsa çabuk kirlenebilir.

3 – Enza Home Blok – S Köşe Takımı 5023 TL

Daha minimal bir ürün olmasına rağmen çok pahalı. Çok sağlam olduğu garanti fakat bu denli pahalı olması biraz saçma.

4 – Enza Home Boogie Köşe Takımı 2571 TL

5 – Enza Home Born Köşe Takımı 2742 TL

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+