• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Enza Home Mobilya Takımları – Modelleri 2018

Enza Home Mobilya Takımları – Modelleri 2018

Enza Home mobilya takımları denilince akıllara birden fazla ürün gelmektedir. Öncelikle mobilyaların hangi bölüm için alınacağına karar vermelisiniz. Genellikle mobilyalar oturma odası, yatak odası, yemek odası, genç odası, çocuk odası ve salon için tercih edilmektedir. İlk olarak alacağınız mobilya türünü belirledikten sonra ürünleri inceleyebilirsiniz.

Enza Home bünyesinde yüzlerce ürün bulunmaktadır. Bu da sizin her odayı sıfırdan donatmak için gerekli ürün ihtiyacınızın karşılanması demektir. Enza Home’da genellikle en çok ilgi gören modeller arasında koltuk takımları ve oturma grupları yer almaktadır. Ayrıca Yataş kalitesi kullanıldığı için yatak odası modelleri de sıkça tercih edilebilmektedir. Sizler de en yakın Enza Home baysine gidebilir ve evinizi zevklerinize göre donatabilirsiniz.

Enza Home Mobilya Modelleri

Enza Home mobilya üretirken ilk olarak müşterilerinin zevklerine odaklanmaktadır. Hemen hemen her kesimden insana hitap etmeyi amaçlayan marka, ürünlerinde sağlığa zararlı maddeler de kullanmaktadır. Oldukça kaliteli olan mobilyalar uzun süre kullanılabilmektedir. Bu da Enza Home’dan mobilya almanız halinde uzun yıllar kullanmanız ve tasarruf etmeniz anlamına geliyor.

Bütçenize uygun mobilya modellerini de yine Enza Home ayrıcalığı ile bulmanız mümkündür. Geniş ödeme seçenekleri, vade farkı olmaksızın taksit imkanı ve profesyonel ekip tarafından montaj seçenekleri ile hizmet vermeye devam eden marka, Türkiye’nin en iyi mobilya üreticileri arasında bulunmaya devam etmektedir.

1 – Enza Home Born Mobilya Takımı 3791 TL

Enza Home Born Mobilya Takımı üretirken ilk olarak müşterilerinin zevklerine odaklanmaktadır. Bu da Enza Home Born Mobilya Takımı almanız halinde uzun yıllar kullanmanız ve tasarruf etmeniz anlamına geliyor.

2 – Enza Home Clara Mobilya Takımı 3193 TL

Enza Home Clara  üretirken ilk olarak müşterilerinin zevklerine odaklanmaktadır. Bu da Enza Home Clara almanız halinde uzun yıllar kullanmanız ve tasarruf etmeniz anlamına geliyor.

3 – Enza Home Doris Mobilya Takımı 3625 TL

Evimizdeyken en çok vakit geçirdiğimiz bölümler arasında salon yer almaktadır. Televizyonun salonda bulunması, misafirlerimizi salonda ağırlamak hatta zaman zaman yemek için bile salonu kullanmaktayız. Hal böyle olunca da salon takımları çok önemli bir hal almaktadır. Sizler de Enza Home salon takımları modellerini inceleyerek, evinizin tasarımı için fikir sahibi olabilirsiniz.

Enza Home Salon Takımı Modelleri

Salon takımı denilince birden fazla mobilya ve eşya akıllara gelmektedir. Öncelikle alacağınız koltukların ve oturma gruplarının türüne karar vermelisiniz. Normal koltuk şeklinde, çekyat şeklinde yatak olabilen ya da geniş kullanımlar sunan köşe takımlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca TV üniteniz ile mobilyanız uyumlu olmalıdır. Bu yüzden salon takımı seçerken içerisine TV ünitesi de eklemeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra gümüşlük ya da aynalı dolap gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Bu özellikle yemek takımı salonda olan aileler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Oturma grubunuz ile tam uyumlu olan dolabın içerisinde porselen takımlarınız, çatal bıçak takımlarınız ya da misafirleriniz için özel olarak ayırdığınız bardaklarınız bulunabilmektedir.

Enza Home salon takımı modelleri 2018 yılı gelmeden herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Her yıl üzerine katarak yeni tasarımlar yapan ve üretimler gerçekleştiren Enza Home, yakın zaman içerisinde yeni modellerini de duyurmayı planlıyor. Ayrıca çeşitli indirimler bulunması sebebiyle de uygun fiyatlara salon takımı sahibi olabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+