• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Enza Home Yemek Odası Takımları – Modelleri 2018

Enza Home Yemek Odası Takımları – Modelleri 2018

Türkiye’nin en iyi mobilya üreticileri arasında yer alan Enza Home yemek odası takımları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bilindiği üzere Yataş bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Enza Home’da birbirinden farklı mobilya takımları, oturma odası takımları, salon takımları, köşe takımları ve yemek odası takımları bulunmaktadır.

Genellikle yemek odası takımları misafirleri ağırlamak için kullanılmaktadır. Kalabalık aile olmaması halinde ise yemekler mutfakta yenilmektedir. Tabi ki bu durum evin boyutuna göre de değişiklik göstermektedir. Yemek odası takımı tasarlarken bazı detaylara dikkat etmek gerekmektedir. Öncelikle kaç kişilik bir yemek masası alacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra masa ve sandalyede kullanılan malzemenin kalitesi, sağlığa zararının olmaması ve tasarımının evinizin dekoruna göre uygun olması gerekmektedir.

Genellikle yemek masaları 12’li şeklinde tercih edilmektedir. Ancak bu durum tabi ki sizin evinizin büyüklüğüne ve hanedeki kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Enza Home yatak odası takımları 2018 yılında da yine sizin ilk tercihleriniz arasında yer alacaktır. Uzun yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan marka, sunduğu çeşitli kampanyalar ve indirimler ile de uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca Enza Home’da kullanılan malzemenin kaliteli olması da uzun süre herhangi bir sıkıntı olmadan yemek odasını kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca yemek masası ve sandalyenin yanı sıra orta sehpa ya da yer sehpası gibi tercihlerde de bulunabilirsiniz.

1 – Enza Home Yemek Odası Takımı Bolero 4592 TL

2 – Enza Home Yemek Odası Takımı Crystal 4897 TL

3 – Enza Home Yemek Odası Takımı Elegante 8385 TL

4 – Enza Home Yemek Odası Takımı Elena 3595 TL

5 – Enza Home Yemek Odası Takımı İdea 1179 TL

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+