• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Erkek çocuk odası modelleri

Erkek çocuk odası modelleri

Erkek çocuk odası mobilya modelleri

Erkek çocuklar için en güzel mobilya modelleri kataloğu.

Çocuk odalarını dizyan etmek çok zevkli ve eğlencelidir anne ve babalar çocuklarını  mutlu etmesi için yapması gereken ilk şey oda dizaynıdır. Erkek çocuklar için en güzel çocuk odası mobilya modellerini sergileyen bir resim galeri hazırladık galerideki modelleri inceleyerek oda şekiller ve çocuk odası mobilya modelleri hakkında bilgi edine bilirsiniz.

1 – Çatı Arası Eğlenceli Erkek Çocuk Odası

Çatı arası olması şart değil, fakat ranzanın sade tasarımı, çekmecelerin eğlenceli renkleri ve duvardaki mavi ton erkek çocuğunuzun odası için muhteşem bir kombinasyon oluşturmuş.

2 – Mavi – Beyaz Erkek Çocuk Odası Modeli

Desenli bir duvar kağıdı ve beyaz mobilyalar erkek çocuk odalarının vazgeçilmezi diyebiliriz. Fakat bu odada yer kaplamaları da mavi tonlardan seçilmiş. Yerden yüksek olmayan bir yatak küçük erkek çocuğunuz için en ideali.

3 – Dünya Haritası Duvar

Farklı bir şeyler arıyorsak bunun en kısa yolu duvardan geçiyor. Dünya haritası perspektif kullanılarak çocuğunuza harika bir oda verebilirsiniz. Dikkatinizi çekerim koltuk böyle bir duvarın yanında sanki bir deniz gibi olmuş.

4 – Oyuncakları Seven Erkek Çocuklar

Odanızda bir şömine var ama tabi çocuk odasında kullanılmayacak. Şömine üstünü bir raf gibi kullanıp üzerine oyuncak koleksiyonu yapabilirsiniz. Ayrıca duvarda ki tablolar sanatsal ilgiyi arttıran bir erkek çocuk odasına dönüşebilir.

5 – Fotoğrafçıların Çocuk Odası

Fotoğrafçı Pieter Estershon Çocuğunun odası için kendi çektiği muhteşem resimleriyle süslemiş. Seçtiği fotoğrafı duvar kağıdı olarak kullanmış. Siz daha sade bir şekilde fotoğraflarınızı tablo olarak ta kullanabilirsiniz.

6 – Gece Mavisi Erkek Çocuk Odası

Erkek çocuk için mavinin her tonu gider ama gece mavisi erkek çocuk odası ayrı bir ağırlık katmış. Tabi ki diğer ayrıntılar yine maviye en çok yakışan beyaz…

7 – Gezgin Bir Çocuk İçin

Yine dünya haritası ile süslenmiş bir gezginin çocuğuna tasarladığı erkek çocuk odası. Aslan figürü ise odaya safari havası katmak için konulmuş bir oyuncak. Kendi mesleğinizi çocuğunuza saygın kılmak için bu gibi tasarımlar çok önemli.

8 – Koyu Kırmızı Erkek Çocuk Odası

Mavi tonların dışına çıkmak isteyenlere güzel bir seçenek olmuş. Halı ve duvara halı ile aynı renkte bir desen erkek çocuk odasına ayrı bir hava katacak. Nevresim ve sandalyeyi yine mavi seçip erkek tonlardan da uzaklaşmamış olursunuz.

9 – Şehir Motifli Halı

Çocuklarınız için beyaz ranza ve en önemlisi yere şehrinizin haritasında bir halı ile farklılaştırabilirsiniz. Bu halıyı nereden bulacağım demeyin. Özel olarak yapılan halılar artık heryerde yapılıyor. İstediğiniz resmi halılara işleyebiliyorlar.

10 – Sarı – Mavi – Kırmızı Erkek Çocuk Odası

Küçük sarı puflar, kahverengi ahşap bir ranza, kırmızı bir duvar ve mavi bir yer kaplama ile cıvıl cıvıl bir erkek çocuk odası karşınızda. Bu şekil modeller gözü yorar sanıyoruz fakat onlar daha çocuk. Eğlenceli pozitif bir bakış açısı yakalamaları için renkli cıvıl cıvıl odalar onların hayata bakış açılarını değiştirecek.

11 – Kahverengi Erkek Çocuk Odası

Kahverengi ağır bir renktir. Çocuklar için pek kullanılmaz ama güzel bir tasarımcı bunu da başarabilir. Kitaplık, dolaplar ve içeride ki küpler herşey kahverengi tonlarıyla muhteşem bir uyum sağlanmış. Ayrıca neyin ön planda olacağı tonlarla ifade edilmiş. Mesela pek dikkat çekmeyen kahverengi içinde renkli kitaplar çocuğun ilgi odağı olacağı kesin.

12 – Müzik Sever Erkek Çocuk Odası

Gitar ve kaykay artık belli bir yaşa gelmiş bir erkek çocuk için yeteneklerini test etmesi açısından önemli figürler. Daha sade bir metal yatak ve masadan oluşan ağırlığın spora ve müziğe verildiği bir oda tasarlanabilir. Bu sizin çocuğunuzun ilgisine göre değişebilir. Mesela kaykay yerine bir tenis raketi konulabilir.

13 – Teknoloji Vurgulu Oda

Silikon vadisindeki bir aile erkek çocuklarının odası için yine teknoloji vurgusu yapan bir oda tasarlamışlar. Donuk renkler ile teknolojiden uzak fakat teknolojinin renkleri olan donuk mavi, beyaz halı ve her yatak için birer duvar lambası her çocuğun kendi alanında özgürlüğünü eline vermiş durumda.

14 – Denizi ve Gemileri Seven Çocuklar İçin

Deniz feneri motifli bir duvar kağıdı ve deni renkleri ve motifleriyle süslenmiş yastık kılıfları denizi seven gemilere merakı olan bir çocuk için en büyük sürpriz olacaktır.

15 – Tüylü Halılar

Çocuğunuz odasında yatağın etrafında tüylü halılar ile onun daha rahat bir zeminde dolaşmasını sağlayabilirsiniz.

Erkek çocuk odası

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+