• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Erkek saç modelleri

Erkek saç modelleri

Yüz şekillerine göre erkek saç modelleri

Tüm erkeklerin başına sık gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum, saçınızı uzatıyorsunuz güzel bir saç modeli yapmak istiyorsunuz ama kuaföre nasıl bir şekil istediğinizi anlatamıyorsunuz istemediğiniz bir şekille karşı karşı kalıyorsunuz.

Kuaförden çıkıp evinize gidince keşke saçlarımı kestirmeseydim diyenlerdenseniz makalemizi dikkatlice okuyup galeride paylaştığımız erkek saç modelleri resimlerini inceleyiniz.

Erkekler saç modelini belirlerken dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır örneğin yüz şekliniz saç modelini belirleyen en büyük etkendir, her saç modeli her insana yakışmaya bilir yüz şeklinize göre bir model belirlemelisiniz.  Saçlarınızı kestirirken kuaförünüze saç modelinizi örneklerle gösterin yada açıklayıcı bir şekilde anlatınız anlatmaktan çekinmeyiniz.

Bugüne kadar yüzlerce kuaför değiştirdim her kuaförde bir saç kesme hastalığı var yani nekadar azcık kes desenizde kurtuluşunuz yok o saçlar kesilecek : )

Erkekler için bazı örnek saç modelleri resimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağını düşünüyorum.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+