• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Evmanya Çocuk Odası Modelleri – Takımı 2018

Evmanya Çocuk Odası Modelleri – Takımı 2018

Türkiye’nin en iyi mağazaları arasında bulunan Evmanya, müşterilerinin talepleri doğrultusunda tasarımlar yapmaya devam ediyor. Bilindiği üzere evin en zor tasarlanan bölümlerinden birisi de çocuk odasıdır. Bunun sebebi ise farklı tasarımlar, farklı modeller ve dekorasyon fikirleri bulunmasıdır. Evmanya çocuk odası modelleri arasından kendinize ve evinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Birbirinden farklı ve canlı renklere sahip olan bu ürünler kesinlikle çocuğunuzun favorileri arasında yer alacak.

Evmanya Çocuk Odası Takımı 2018

Çocuk odası takımı denilince akıllara birden fazla ürün gelmektedir. Bilindiği üzere sabit ve basit oda tasarımları artık pek fazla tercih edilmemektedir. Bunun yerine canlı ve soft renklere sahip olan, çocuklara hitap eden ve onların sevdiği karakterleri de barındıran ürünler fazlasıyla tercih edilmektedir.

Daha önce hiç kaydırak bulunan bir yatak ya da içerisinde oyun alanı bulunan bir ranza gördünüz mü? Evmanya sizlere bu tür yenilikler sunmaktadır. Kısacası ürünlerinden bahsedecek olursak; kardeş eğlence yatağı, bahar ranza, çadırlı ve kaydıraklı ranza, buhara ranza, desenli çocuk odası çekmecesi, nilüfer çadırlı ranza, Ulubatlı ranza, prenses yatağı, araba modelli ranza ve sarı laleler konseptleri en fazla dikkat çekenler arasında bulunmaktadır.

Sizler de çocuklarınız ile birlikte Evmanya sitesini ziyaret edebilir ve zevkinize en uygun olan modeli ideal ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

1 – Evmanya Çocuk Odası Takımları Prenses Çadırlı 1870 TL

2 – Evmanya Çocuk Odası Takımları Paşa Ranza 1800 TL

3 – Evmanya Çocuk Odası Takımları Doğa 1866 TL

4 – Evmanya Çocuk Odası Takımları Buhara 309 TL

5 – Evmanya Çocuk Odası Takımları Metalia 350 TL

6 – Evmanya Çocuk Odası Takımları Baby 194 TL

7 – Evmanya Çocuk Odası Takımları Hazar 320 TL

8 – Evmanya Çocuk Odası Takımları Kız Kulesş 2219 TL

9 – Evmanya Çocuk Odası Takımları Sultan Çadırı 1869 TL

10 – Evmanya Çocuk Odası Takımları Bahar 2199 TL

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+