• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır?

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır?

Oy Kullan

1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası A.Ş. yönetim kurulu başkası Ferit Şahenk, genel müdürü ise Ali Fuat Erbil’dir. “Başka Bir Arzunuz” sloganıyla büyüyen ve gelişen Garanti Bankası yurtiçinde 984, yurtdışında 8 şubeye ve 4.000 paramatiğe sahiptir. 12.6 milyon müşterisine hizmet vermesi için bünyesinde 19.000’den fazla çalışan barındırmaktadır.

Yönetiminde iki güçlü kurumun yer aldığı Garanti Bankası hisseleri Türkiye’de olup, depoları İngiltere ve ABD’de yer almaktadır. İnternet bankacılığı müşteri sayısı; 3.264.206, telefon bankacılığı müşteri sayısı 1.547.579 olup kullanıma açık olan kredi kartı sayısı da 9.374.003’dür.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Müşterilerin en büyük problemi bankaları aramak ancak müşteri temsilcisine bir türlü bağlanamamaktadır. Müşteri temsilcisine bağlanamama durumlarında aslında sorun birazcık müşteridedir. Yanlış tuşlamalar müşteri temsilcisine bağlanamamaya sebep olmaktadır.

Müşteri temsilcisi aranmadan önce sorununuzun ne olduğun cevabını vermelisiniz. Daha sonra telesekreter sizin sorununuza göre müşteri temsilcisine yönlendirecektir. Önemli olan kendi sorununuz bilmeniz ve müşteri temsilcisi yönlendirmelerine karşılık doğru tuşlamaları yapabilmenizdir.

Doğru tuşlamalar her zaman için sizi doğru olan yere yani müşteri temsilcisine iletilecektir. Müşteri temsilcisiyle yapmış olduğunuz tüm konuşmalar kayıt altına alınıyor olup Garanti A.Ş. tarafından sizlere en iyi hizmet vermek ana amaçtır.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Numarası

Bankalarla etkileşim içinde olan her bireyin mutlaka öyle ya da böyle bir desteğe ihtiyacı olur. Kredi kartı çalınır, kaybolur, kredisi onaylanır ama hesabına yatmaz, kartı bozulur, kart şifresini unutur birçok sorunla karşılaşılabilir. Tüm bu sorunlar için şubeye gitmeye gerek yoktur. Aslında her şey bir telefon kadar uzaklıktadır. Bazı işlemler için şubeye gitmek gerekir. Ancak şubeye gidilmeden bir işlem yapılabiliyorsa, en mantıklı olanı işlemi şubeye gitmeden yapmaktır.

Şubeye gitmeden işlem yapabileceğiniz işlemlerin hepsi için garanti bankası müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve sağlıklı bir iletişim sağlayarak sorununuzun çözümünü sağlayabilirsiniz. Güvenlik ve profesyonellik nedeniyle tüm konuşmalar kayıt altına alınıyor olup müşterilerin memnuniyeti üst düzeyde tutulmaya çalışılmıştır.

444 0 333 Alo Garanti ile müşteri temsilciniz ile görüşebilir ve anında sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+