• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Google’dan bir değil iki yenilik yolda!

Google’dan bir değil iki yenilik yolda!

Google, önümüzdeki günlerde yapacağı iki etkinlikte Chrome’la ilgili önemli “bir şeyler” tanıtacak!
Google, Chrome web tarayıcısının mobil sürümü için iki farklı etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Önümüzdeki iki hafta içinde düzenlenecek etkinlikler için oluşturulan YouTube videosuna tıkladığınızda, bir geri sayım sayacı görüyorsunuz. “Video”, etkinlikler hakkında şimdilik daha fazla bilgi vermiyor.

Sözkonusu etkinlikler 7 Haziran (bu Cuma) ve 13 Haziran’da yapılacak. Google I/O’nun henüz tamamlanmış olması, etkinliklerin zamanlamasını ilginç kılıyor. Mobil Chrome’a gelecek yeniliklerin kayda değer olacağını düşünebiliriz, aksi halde Google bu yenilikler için herhangi bir etkinlik düzenlemeyebilirdi.

Peki yazılım devinin Chrome için hazırlamış olduğu sürprizler neler olabilir? SlashGear’ın iddiasında göre bu etkinliklerden biri Android’e, diğeri ise iOS’a özel olacak. I/O etkinliğinde Google Now’dan sıkça bahsedilmiş olması ve Chrome’a gelen Siri benzeri sesli arama işlevi, gelecek yeniliğin farklı olacağının göstergesi gibi.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+