• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İğne oyası örnekleri Sizin için seçtiklerimiz

İğne oyası örnekleri Sizin için seçtiklerimiz

En yeni iğne oyası örnekleri 2014-2015

İğne oyası örnekleri marifetli bayanların sıklıkla internette aradığı en yeni örnek modelleri bu makalede bula bilirsiniz.

İğne oyası evde yapıla bilecek en güzel hobilerden biri diye biliriz aynı zamanda para kazanma imkanı sağlar ücret karşılığında yazma oyaları, örgü modelleri gibi bir çok el işi yapa bilirsiniz.

Türkiyenin her bölgesinden usta eller tarafından örülmiş iğne oyası örneklerinin en yeni örneklerini bu başlık altında bula bilirsiniz. Yazma oyaları sabır ve özen isteyen bir iş olduğu için istekle ve sabırla örgünüze başlamalısınız fazla laf yapmadan örneklerimize geçelim aradığınız ve beğeneceğinizi düşün düğümüz onlarca model arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız.

iğne oyası 2014
En güzel ve en yeni iğne oyası örnekleri

Resimde gördüğünüz gibi galerimizdede bulunan resimleri tam ekran görüntüleye bilirsiniz olduça zahmetli bir örneğe benziyor ama sabırla ve kararlılıkla bu modelden daha güzel bir iğne oyası yapa bilirsiniz.

İğne oyası modelleri
İğne oyası modelleri

İğne oyası örerken renk uyumu çok önemlidir renk uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Seçmiş olduğunuz bir örneğe ek olarak boncuklarla süslemeler yapa bilirsiniz galerimizde boncuklu iğne oyası modelleri hakkındada örnekler paylaşılmıştır.

Yazma oyası (iğne oyası resimler)

En yeni modelleri sizler için yayınladık küçük iğne oyası resimlerinin üzerine tıklayarak tam ekran görüntüleye bilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+