• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Indesit EWE 91283 SL TK Çamaşır Makinesi Yorumları

Indesit EWE 91283 SL TK Çamaşır Makinesi Yorumları

Indesit EWE 91283 SL TK A+++ 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi son model çamaşır makineleri arasında en çok satanlar listesine girmeyi başardı. 08.04.2017 tarihindeki fiyatıyla 900 ile 1000 lira arasında değişen uygun fiyatı çok satması için en büyük sebeplerden biridir.

Indesit EWE 91283 SL TK hakkındaki yorumlarınız ve şikayetlerinizi yorumlara yazabilirsiniz. Makinenin hata eksik ve güzel yanlarını belirtirseniz diğer müşterilere yol gösterecektir.

Kullanıcılar tecrübelerine dayanarak ilgi çeken ilk özelliği tasarımı ve gümüş renk kapağı oluyor. Tasarımı ile ilgiyi üzerinde toplaması tabi ki yetmiyor. Programlarının hepsi 59 dakikanın altında olması hızlı yıkama yapmayı sevenler için çok iyi. Kısa programları 20 dakika gibi kısa bir süre ve sıkma yaparken çamaşırları yıpratmıyor.

Çamaşır makinelerinde en büyük sorun enerji harcamasıdır. A+++ enerji sınıfıyla neredeyse elektrik tüketmeyecek hale getirilmiş. Ayrıca bir çok çamaşır makinesinde yorgan yıkama özelliği yoktur. Bu makine ile yorgan yıkamak içinde ayrı bir program yapılmış. 9 kg iç hacmiyle neredeyse herşeyi yıkayabilecek kapasitesi mevcut.

Enerji SınıfıA+++
Garanti NotuEğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır.
Kullanım ŞekliSolo
Kurutma ÖzelliğiYok
LCD EkranVar
Maksimum Devir Hızı1200 Devir
RenkBeyaz
Su GirişiTek
ÜreticiIndesit
Yıkama Kapasitesi Aralığı9 kg
Yıkama Kapasitesi9 kg
Diğer
Garanti Süresi (Ay)24
Yurtdışına SatışYok
Stok koduHBV00000463FD

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+