• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İnstagram Reklam Servisi

İnstagram Reklam Servisi

Instagram kullanıcıları artık otomatik video oynatma özelliğini kapatamayacak.

İnstagram kullanıcılarını kızdıracak güncelleme

Hız kesmeden dünya çapında önemli bir ölçüde büyüyen instagram facebook tarafından satın alındıktan sonra sürekli yeni güncellemeler oluyor bunlardan birtaneside video oynatma özelliğinin sınırlandırılması oldu.

Yakında hizmete girecek reklam hizmetinin detaylarını geçtiğimiz günlerde açıklayan Instagram, bu anlamda küçük olsa da kullanıcıların pek hoşuna gitmeyecek bir değişiklik yaptı. Zira bundan böyle Instagram kullanıcıları artık otomatik video oynatma özelliğini kapatamayacak.

İnstagram nedirFacebook tarafından satın alınmasının ardından reklam çalışmalarına hız veren sosyal ağ geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada reklamların doğal bir şekilde ana akış sayfasında yer alacağını ve kullanıcıları rahatsız etmeyeceğinin altını çizmişti. Hatta şirket, kullanıcıların Facebook’ta olduğu gibi görmek istemedikleri reklamları saklayabilecekleri ve neden görmek istemediklerine dair geri dönüşte bulunabilecekleri de ifade edilmişti.

 

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+