• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
iOS 7 Güncelleme – iOS 7 yayınlandı

iOS 7 Güncelleme – iOS 7 yayınlandı

iOS 7 Güncelleme

Apple’ın yeni mobil işletim sistemi olan iOS 7 Saat 20.00’da yayınlandı arkadaşlar, iOS7’yi aşağıdaki iki şekilde yükleyebilirsiniz.

iPhone – iPad = Ayarlar – Genel Yazılım Güncelleme kısmından güncelleyebilirsiniz.

iTunes üzerinden güncelleyebilmeniz ve cihazlarınızı itunes’in görmesi için iTunes’in en son sürümü yüklemeniz gerekmektedir.

Not: Herhangi bir beta sürümü kullanıyorsanız OTA güncelleme yapamayacaksınız. Yeni güncellemeyi manuel olarak kurabilirsiniz. Daha sonrasındaki güncellemeler ile OTA olarak indirilebilecektir. iOS6 kullanan kişiler için geçerli değil bu dur.

iOS 7 yayınlandı

Apple’ın merakla beklenen yeni mobil işletim sistemi iOS 7 kullanıcılara sunuldu!

iOS’a tarihinin en radikal değişikliklerini getirecek olan iOS 7 bugün yayınlanıyor. iPhone 4 ve üzeri iPhone’lara yüklenebilecek olan yeni işletim sistemini ayrıca iPad 2, iPad Mini, Retina iPad ve 5. nesil iPod Touch sahipleri cihazlarına kurabilecekler.

iOS 7′yi cihazına kurmadan önce tüm uygulamalarının güncel olması gerekiyor. Ayrıca kötü sürprizler yaşamamak için iOS 7′yi kurmadan önce tüm verilerini yedeklemen yararına olacaktır.

iOS 7′nin bu zamana kadarki en büyük iOS güncellemesi olacağını düşünüyoruz. Bu yüzden 3G yerine WiFi üzerinden indirmen daha iyi olur. Şayet Mac sahibiysen güncellemeyi bilgisayarına indirip ardından iCihaz’ına aktarabilirsin.

GÜNCELLEME: Apple an itibariyle iOS 7 güncellemesini dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarına sundu. Arayüzü baştan aşağı yenilenen ve birçok yeni özellik kazanan iOS 7′yi iPhone 4/4S/5, iPad 2/3/4 ve iPad mini cihazlarınıza kurabilirsin.

iOS 6.1.3 veya 6.1.4 yüklü cihazının Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümüne giderek iOS 7 güncellemesini indirebilirsin.

Ayrıca iTunes’u 11.1 (en yeni) sürümüne güncelleyip, iOS 7′yi önce bilgisayarına ardından iCihazı’ına kurabilirsin. Şu an milyonlarca kullanıcı güncellemeyi indirmek istediğinden sistemlerde aşırı bir yüklenme söz konusu. Bu nedenle bazı kullanıcılar henüz güncellemeyi göremiyor.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+