• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
iOS 7 uygulama hataları !

iOS 7 uygulama hataları !

iOS 7 uygulamasını apple piyasa sürmesinin ardından kullanıcılar tarafından hatalar bildirildi ios7 uygulamasında oluşan hatalar nelerdir?

Daha önce ekran kilidini açmadan fotoğraf galerisine ulaşmayı ve fotoğraf paylaşmayı başaran kullanıcılar bu sefer de yine ekran kilidini açmadan acil arama üzerinden istedikleri herhangi bir kişiyi aradı.

Bunu yapmak için ekran kilidini girmeden acil aramalar butonuna basıp, burada istenilen numarayı tuşlayıp, arama butonuna arka arkaya defalarca basmak gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra bir anda ekrana Apple logosunun bulunduğu siyah ekran geliyor ve tuşlanan numara aranıyor.

ios 7 hataları

Gelen bilgilere göre bizim tarafımızdan da denenen ve çalışan işlem bazı kullanıcılarda işe yaramayabiliyor.

Uygulamada gelen arama reddedilemiyor

Bununla birlikte bizim hem iPhone 4S hem de IPhone 5’te şahit olduğumuz bir hata da gelen aramalar ile ilgili. Bu hata her zaman olmasa da bazen gelen aramalarda sadece yeşil aramayı kabul etme tuşu çıkıyor. Kırmızı red tuşu çıkmıyor.

Bu durumda gelen çağrıyı reddetmek için cihazın üstünde bulunan tuşa iki kere basmak gerekiyor.

ios 7 hatalarıı

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+