• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kanlı Mesai – Severance

Kanlı Mesai – Severance

Benim yorumum:

Kanlı Mesai – Severance

Ön yargıyla yaklaştığım ancak umduğumdan iyi çıkan bir filmdi.İlk dakikalarda komedi ağırlıklı ilerlesede daha sonra yerini gayet başarılı gerilim dolu dakikalara bırakıyor.Başarılı bir film izlemeye değer.

Kanlı Mesai – Severance Film Özeti:

Çok uluslu silah şirketi ‘Palisade Savunma’ Avrupa satışından sorumlu çalışanlarını bir haftasonu tatili ile ödüllendirir.

Bu tatilde çalışanlar hem paint-ball oynayacak hem de birbirlerini daha yakından tanıyacaklardır.
Altı çalışandan oluşan ekip beklediklerinden çok daha mütevazi tatil köyüne gelirler. Çapkın Harris, herkesi burada eskiden bir grup özel eğitilmiş askerin karıştığı bir katliam gerçekleştiğine ikna etmeye çalışır.

Ona inanmayanlardan biri de bilgisayar dahisi Steve’dir; çünkü LSD almıştır ve etraftaki geyiklerin kendisine hakaret ettiklerini düşünmektedir!
Ertesi gün ekip, programlarının değiştiğini öğrenerek hayal kırıklığına uğrar. Zira aklını savaşla bozmuş birinci sınıf askerlerden oluşan bir grup tarafından takibe alınmışlardır. Böylece mesleklerinde en çok kullanılan lafın ne kadar doğru olduğunu anlarlar: Öl ya da öldür!

Kanlı Mesai Film Hakkında:
Vizyon Tarihi: 17 Kasım 2006

Yapımı : 2006 – İngiltere , Fransa , Almanya

Tür : Gerilim , Komedi , Korku , Macera

Süre: 96 Dak.

Yönetmen : Christopher Smith

Oyuncular : Danny Dyer , Laura Harris , Toby Stephens , Andy Nyman , Claudie Blakley

Senaryo : Christopher Smith , James Moran

Yapımcı : Jason Newmark

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+