• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kanz Yatak Odası Modelleri – Takımı 2018

Kanz Yatak Odası Modelleri – Takımı 2018

Not : Kanz yatak odası modellerini internette bulamadık. Dilerseniz Enza Home yatak odalarına bakın.

Enza Home Yatak Odası Modelleri – Takımı 2018

Merkezi İstanbul olan ve Türkiye’nin farklı yerlerindeki şubeleri ile hizmet veren Kanz, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Kanz yatak odası takımları daha çok bebeklere özel olarak tasarlanmaktadır. Tamamen bebeklere ve gençlere yönelik bir tasarım benimseyen şirket, bu doğrultuda kaliteli ürünler çıkarmaktadır.

Bebekler için beşik takımı ve yatak odası takımının ne kadar olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bebeğiniz için güzel bir beşik yatak, onu sakinleştirecek bir oyuncak, kıyafetlerinin bulunduğu bir dolap ve çok daha fazlası… Bebeğiniz için en iyisini istiyorsanız; sizler de en iyi mobilya üreticileri arasında yer alan Kanz’a gelebilirsiniz.

Kanz Yatak Odası Modelleri 2018

Bebekler için üretilen yatak odası takımlarından da bahsedecek olursak; Aristo Pinky, Aristo Bianco, Etna, Aristo Navy, Terra Grey, Terra Bianco, Carpe, Orion, Cello, Retro Bronz, Retro Navy, Retro Rosso ve Stella koleksiyonları bulunmaktadır. Ayrıca bunların yanı sıra Aristo Bianco dolap, Aristo Bianco büyüyen beşik, Aristo Bianco şifonyer, Aristo Navy büyüyen beşik ve Aristo Navy 3 kapılı dolap en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır.

Yukarıdaki koleksiyonlardan odanıza ve bebeğinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ürünler ise tamamen bebeklere özgü ve onların sağlığına uygun olarak üretilmiştir. Bu yüzden rahatlıkla Kanz markasından alışveriş yapabilirsiniz. Geniş bayi ağı ile de birçok şehirde size hizmet vermektedirler.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+