• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Karnaval 2013

Karnaval 2013

Karnaval Film Hakkındaki Yorumum

Düşük bütçeli bir filmden beklenmeyen düzeyde kaliteli bir yapım. Trajikomikmi desem yoksa melankolik bir hikayemi desem bilemedim. İzlerken Alis’in durumuna hem üzülüyorsunuz hem de düştüğü durumlar karşısında ister istemez gülmeden edemiyorsunuz. Yalnız herşey iyi hoşta, Demet’in ortada henüz birşey yokken sanki varmış gibi Alis’i Ayşem’in fotoğrafından kıskanma sahnesi gereksiz ve saçmaydı. Serdar Orçin ve Tülin Özen’in birbirlerine karşı uyumu çok iyiydi. Çok az salonda oynaması kimseyi yanıltmasın. Devasa bütçeli yapımlardan daha fazla keyif alacağınızdan eminim.

Karnaval Film Bilgileri

Vizyon Tarihi: 27 Eylül 2013

Yapımı :2013 – Türkiye

Tür : Dram

Süre: 96 Dak.

Yönetmen : Can Kılcıoğlu

Oyuncular : Tülin Özen ,  Serdar Orçin ,  Sait Genay ,  İpek Bilgin ,  Vedat Erincin

Senaryo : Can Kılcıoğlu

Yapımcı : Doğa Kılcıoğlu

Karnaval Film Özeti

30’lu yaşlardaki Ali babasıyla yaşadığı sorunlar nedeniyle evden kovulur ve arabada yaşamaya başlar. Bu süreçte tek derdi hayatını sürdürebileceği düzenli bir işe girebilmektir. Tam da bu sırada halı yıkama makinesi pazarlamacısı olma şansını elde eder. Sonrasında tesadüf eseri karşılaştığı Demet ile arasında gelişenler sayesinde hayallerini gerçekleştirme fırsatını yakalarlar.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+