• DOLAR
  3,5561
  % -0,16
 • EURO
  3,8834
  % 0,16
 • ALTIN
  145,0498
  % 0,33
 • BIST
  94.655
  % 0,40
Kırışıklık tedavi yöntemleri

Kırışıklık tedavi yöntemleri

Oy Kullan

Kırışıklık tedavi yöntemleri

Kırışıklık Tedavisi yöntemleri günümüzde kremler ile bile sağlanabilirken ayrıca lazer uygulamaları gibi özel yöntemler ile de gerçekleştirilebilmektedir. Ancak kırışıklık tedavisi yöntemlerine başvurmak zorunda kalmamak için genç yaşlardan itibaren cildimize iyi bakmamız ve gerekli bakımları ve özellikle de cilt için gerekli olan miktarda su tüketimini sağlamamız gerekmektedir. Kırışıklıkların meydana gelmesinde önemi rol oynayan bazı etkenler yer almaktadır. Bunların en başında ise alkol, sigara kullanımı, az su tüketimi, stresli bir hayat,  güneş ışınlarına direk olarak maruz kalmak vb.  etkenler gelmektedir. Ayrıca tabi ki sadece yaşa bağlı olarak da kırışıklıklar meydana gelebilmektedir. Bunun için  de düzenli cilt bakımlarını yaptırmak son derece önemlidir.

Göz çevresi kırışıklıkları ise,  çok daha hassas bir bölge olması nedeni ile daha erken zamanlarda meydana gelebilmesi mümkündür: Ancak sadece göz çevresi kırışıklıkları değil, aynı zamanda göz altı torbalanmaları ve renk değişimleri de hem bay hem de bayanların hoş görünümlerinin engellenmesine ve rahatsızlık vermeye neden olabilmektedir. Bunun için de yine biraz önce de söz ettiğimiz gibi mutlaka bol su tüketmeli ve ar ise kötü alışkanlıklarımızdan vazgeçmeliyiz.  Aksi halde özellikle göz gibi hassas olan bir bölgemizin erke yaşlarda hem görünüm hem de cilt sağlığı açısından kötü bir hal olmasına neden olabiliriz.

Gözaltı dolgusu ise yine kırışıklıklar ve özellikle de göz çevresinde yaşlanmaya ve strese bağlı olarak meydana gelen göçmelerin giderilmesi ve daha canlı ve genç bir görünüm elde edilmesini sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Gözaltı dolgusu uygulaması günümüzde artık her güzellik merkezi ve özel kliniklerde uzman hekimler tarafından kısa sürelerde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle ihtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz zaman hatta kısacık bir öğle yemeği arasında bile kolaylıkla gözaltı dolgu uygulamasını yaptırabilir ve herhangi bir yan etkisi olmadan yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer olur da Ankara’ya yolunuz düşerse de mutlaka bu tür uygulamaların uzmanı olan ve sizlere her daim kaliteli bir hizmet veren Dr. Buket Yıldırım’ın kliniğini ziyaret etmenizi öneririz.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YORUM
Google+