• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kolay iğne oyası örnekleri

Kolay iğne oyası örnekleri

Oy Kullan

Kolay oya modelleri

İğne oyası bayanlar tarafından tığlı örülen çeşitli alanlarda kullanılan bir süsleme çeşitidir. İğne oyası örmek isteyenler öncelikle kolay iğne oyası modellerinden başlamalıdır. Basit iğne oyaları hakkında yeterli bilgi ve tecrübeye ulaştığınız zaman zamanla istediğiniz türde örgüyü öre bilirsiniz.

Kolay iğne oyası örnekleri

İğne oyası zamanla sizlere alışkanlık yapabilir hobi olarak kendi eşyalarınıza oya işleye bilirsiniz veya yapmış olduğunuz iğne oyası modellerini satabilirsiniz. Yazma kenarı ören bir çok bayan bu işten aylık gelirini çıkartacak düzeyde para kazana bilmektedir. Örgüsü tamamlanmış bir yazma fiyatı 40,50 TL olarak satılmaktadır bir yazmayı örmek bazı bayanlar için bir günlük iştir sizlerde o seviyeye gele bilirsiniz yapmanız gereken sabırlı ve istekli olmak.

Çeşitli kolay iğne oyası örnekleri daha önceki paylaşımlarımızdaki gibi galeri halinde paylaştık sizlerin daha kolay ve hızlı inceleye bilmeniz için her türlü inceliği düşünüyoruz.

En basit iğne oyaları

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+