• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Lierac Phytolastil Çatlak Jeli Kullanıcı Yorumları

Lierac Phytolastil Çatlak Jeli Kullanıcı Yorumları

Oy Kullan

Kozmetik ürünleri arasında en farklı, fikirsel olarakta en başarılı ürünlerden biri ile karşı karşıyayız. Sizler için uzun bir araştırma yaptık ve Lierac Phytolastil çatlak jeli kullanıcı yorumlarını inceledik. Ayrıca nasıl kullanılacağı, içeriğinde neler var ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Lierac Çatlak Kremi Ne İşe Yarar

Özellikle hamilelik sırasında oluşan deri çatlaklarının giderilmesi için kullanılan ve üretilen bir ürün. Hamilelikte veya kilo alma ve vermelerden sonraki durumlarda bölgesel olarak deri çatlakları oluşuyor. Bu çatlaklar yeni deri ve eski deri arasındaki farktan oluşuyor.

 • Lierac çatlak kremi ölü deriyi yeniler
 • Vücuttaki hamilelik ve kilo verme durumunda ki deri çatlaklarını yok eder.
 • Deriyi kuvvetlendirir
 • Dışarıdan gelen etkenlere karşı deriyi korur.

Lierac Çatlak Kremi Fiyatı

Piyasada çatlak önleyici olduğunu iddaa eden bir çok ürün var. Bunlar arasında 5 6 liralık sabunlarda var 10 15 liralık kremlerde var. Fakat gerçekten hızlı ve etkili bir sonuç istiyorsanız 100 ml Lierac Çatlak Kremi 56 liralık bir fiyatla satılıyor. Ürünün fiyatının bu kadar yüksek olmasının sebebi içerisinde ki maddelerin pahalı olmasından değil. Tıp doktorları tarafından tavsiye edilmesi ve başarısının onaylı olmasından dolayıdır.

Lierac Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır

Deri için kullandığınız diğer tüm kremler gibi bir standart kullanımı var.

 1. Tüpteki jeli damlalar halinde çatlak olan yerlere aralıklarla damlatın.
 2. Özellikle koyu olan yerlere jeli sürün.
 3. Çatlakların olduğu heryere tüm jeli yok olana kadar sürün.

Lierac Çatlak Kremi Kullanıcı Yorumları

Daha önce sizlere bir çok ürün yorumladık ama en ilginç yorumları bu üründe gördük. Kimse ürünün etkisiyle ilgili kötü bir yorum yapmasa da paketleme konusunda çok fazla şikayet olduğunu gördük. Hep beraber sizlerle bu yorumlara bakalım.

 • ben cildime hep çok özen gösteririm daha önce bunun için çok önlem aldım sizde benim gibi cildine özen gösteriyorsanız bu ürünü öneriyorum. cildim anneme çok benziyordu doğumda çatlak olmuş bende korkuyordum ama korktuğum olmadı. lierac sayesinde
 • Bunu bana doktoroum önerdi, daha önce hiç duymamıştım. 3 aydır ısrarla kullanıyorum hiç işe yaramıyor
 • Kısa bir süre öne doğum yatım ve çokta kilo almama rağmen yinede çatlaklar oldu. hamilelik dönemimden beri bu ürünü kullandım ama işe yaramadı çatlaklar yine oluştu
 • gebeliğin ilk dönemlerinden beri hep düzenli kullandım. 4. kutu bitti ve hala kullanıyorum. Gebeliğim bitti ve doğum yapalı 5 ay oldu hiç çatlak oluşmadı buna çok sevindim. Tamam herkes diyor çatlak oluşumu deriyle alakalı esnek derilerde pek olmadığını söylüyorlar ama ben bu ürününde çok etkisi olduğunu düşünüyorum çünkü kendi derimi en iyi ben biliyorum. Gebelik son zamanlarında artık gergin deriye lierac süründe derinizin yumuşadığını hissediyorsunuz çok rahatlatıyor. Tavsiye ederim en azından deneyin.
 • hamilelik sırasında ve hamilelikten sonra hep kullandım ve çok etkili bir ürün normalde yorum yapmam ama sizlerinden bu sorunu yaşamaması için aklıma geldi. Ben sadece karnımda çatlak oluşacak sandım sadece karnıma sürdüm ama bacaklarda da çatlak oluyormuş. Şuan karnımda hiç çatlak yok ama bacaklarda var. Etkisini buradan anladım çok iyi bir ürün teşekkürler lierac.
 • Hamileliğimin 4. ayında tanıştığım bir ürün. 4. ayımdan beri kullandığım sürede 2.5 tüp yetti bana. Hem zeytinyağı hem lierac kullandım. Az gitsin diye sadece karnıma kullanmıştım ama çok pişmanım. Ergenliktede çatlaklar olmuştu biliyordum vücudumda çatlak olacağını.Şimdi çok memnunum karnımda hiç çatlak olmadı ama zeytinyağımı yoksa lieracmı etkili oldu bilmiyorum. Ama tavsiye ederim benim gibi ikisini beraber kullanabilirsiniz garantiye almak için.
 • bu ürünü arkadaş tavsiyesi ile aldık. onlar çok memnun kalmışlar ve bizede önerdiler. eşim için yeni aldım fiyat dışarıya göre çok iyi
 • hamilelik döneminde kullananlar için çok etkili öneririm. fakat bu ürünün ambalaj sorunu var gelen ürünlerde kapağında folyo olsa insanlar dahaçok güvenir.
 • çatlak olup olmadığını şimdilik bilemeyeceğim çünkü 4 aylık hamileyim ve daha 4 aydır kullanıyorum ama bir rahatlama oluyor. bir çok doktor önerdi öyle aldım
 • doğuma 3 ay kaldı 6 aylık hamileyim şimdilik çatlak olmadı ama belli olmaz şimdilik memnunum tavsiye ederim
 • Eşimde genetik olarak derideki çatlaklara aşırı bir yatkınlık olduğunu biiyorduk. ilk hamileliğinde bu ürünü kullandık hiç çatlak olmadı şuan 4 aylık hamile ve çatlaklar 4 aylıkken başlarmış yeniden kullanmaya başladı yine etkisini göreceğimden eminim. Gebe olan kadınlar için söylüyorum gözü kapalı alsınlar. Fakat önerim düzenli kullanın yoksa etkisini görmezsiniz.
 • Lierac ile 3. ayda tanıştım aslında bana 4 te kullan dediler ben biraz garantiye aldım doğum yaptım hiç çatlak olmadı karın bölgemde ama basenlerde oldu. anladımki lierac karındaki çatlakları önlemiş.
 • eşim için araştırarak aldığımız bir ürün. fiyatınıda çok araştırdık internette eczanalere göre yüzde 50 daha ucuz. şuan kullanıyor herhangi bir çatlak yok.
 • lieracı çok beğendim herkese söylüyorum 6 aydır kullanıyorum hiç çatlak olmadı. doktorum söylemişti fiyatını görünce tereddüt ettim biraz pahalı geldi fakat yinede 2 tüp birden aldım memnun kaldım 3. tüpü almak için gelmiştim yorum yapayım dedim.
 • bu ürünü epey pahalı bir ürüne göre daha ucuz olduğu için doktordan öneri aldık yeni kullanacağız bakalım neler olacak
 • bu ürünü 3. aydan beri kullanıyorum 3 ayda 2 tüp bitti ve fiyatı ucuzken 3. tüpüde bitmeden alayım dedim. 6 aylık hamileyim ve göğüslerde göbekte hiç çatlak olmadı. bence çok iyi bir ürün çatlak olsaydı şimdiye olurdu.
 • Eşim görmüş bu ürünü ve hemen gitmiş eczaneden almış ama gördükkü internette fiyattan 2 kat daha pahalıymış sağlık olsun doğuma az kaldı hiç çatlak olmadı.küçük küçük kılcal çatlaklar vardı onlar bile görünmeyecek kadar azaldı süper bir ürün
 • Bu ürünü daha önce görmüştüm ama eczanedeki hanım başka bir ürünü tavsye etti daha pahalı olmasına rağmen onu aldık. Fakat hiç etki göstermedi çatlaklar oluşmaya başladı bu ürünü kullanmaya başladım çatlakların oluşumu durdu hatta gittikçe azalıyor
 • Biz hamileliğin tüm aylarında düzenli olarak kullandık. hiç çatlak oluşmadı ve deriyi daha canlı hale getirdi. hatta hamilelik öncesinde çatlak varsa bence onları bile giderecek bir ürün . Hiç düşünmeden alın daha düzenli kullanıpta etkisini görmedim diyen yok. biz biraz ince düşünürüz eğer etkisi olmasaydı buraya yazmazdık. boşa para için üretilmiş bir ürün değil.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+