• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Magic Looks Kullananlar, Yorumlar ve Fiyatı

Magic Looks Kullananlar, Yorumlar ve Fiyatı

Oy Kullan

Kızların en büyük dertlerinden biri Allah vergisi kaş ve kirpiklerin çok zayıf olması… Bu konuya da sektörde el atmış ve çok etkili ilaçlar mevcut. Bunların en çok kullanılanı ve en çok işe yarayan biri olan Magic Looks incelemesi ve kullanıcı yorumlarını değerlendireceğiz.

Magic Looks Ne İşe Yarar

Piyasada rakibi çok az olan bu ilaç erkeklerin sakal ve bıyık çıkartıcı ilaçlarıyla yarışır hale geldi. Badem yağı özlü bu ilaç kaş ve kirpikleri güçlendirerek istediğiniz hale getiriyor. Peki bunu nasıl yapıyor. Kirpik ve kaşlar kıl köklerinde oluşur ve doğuştan dna gereği bunlar zayıf veya gür olabiliyor. Kıl köklerinin daha çok güçlenerek üst tarafları kalınlaştırır kuvvetlendirir ve geliştirir. Böylelikle daha gür ve daha güçlü kirpiklere sahip olursunuz.

Magic Looks Hangi Durumlarda Kullanılır

Genel olarak kaşları zayıf olan ve arasında boşluklar olanlar kaşlarını düzeltseler bile o etkin görünüşe sahip olamıyorlar. Renklendirici kalemler ile bu soruna çözüm aramaktansa kaşları güçlendirmek en iyisi. Daha farklı sorunlar ise kuaföre gittiniz kaşlarınızı alırken fazla aldı. Bir de baktınız ip ince kaşlarınız var. Bunun için de Magic Looks kullanılabilir. Kaşlarınızı daha hızlı eski haline getirecektir.

Vitamin eksikliğinden kaynaklanan kaş ve kirpik dökülmesinin sonucunda da kullanılabilir. Ekstra olarak her gün rimel kullanan bayanlar için kirpik dökülmesi çok fazla görülür bundan dolayı daha güçlü kirpikler oluşturacak ve dökülmesini önleyecektir. Ayrıca sağ kaş ve sol kaş arasında uyumsuzluk olanlar; mesela sağ kaş kuvvetli sol kaş kuvvetsiz sol kaşınızı daha kuvvetlendirmek içinde kullanılabilir.

Magic Looks İçeriği

 • Badem Yağı
 • Hint Yağı
 • E Vitamini

Bu üç birleşen kıl köklerini besleyen en büyük doğal bitkiler olduğunu biliyoruz. Ayrıca doğal olduğunu biliyoruz. Bu 3 doğal madde vücudumuzda bulunan tüm kılların yapısında bulunan peptide moleküllerini harekete geçirerek bölünmesini sağlar. Böylelikle kaşlar ve kirpikler daha gür bir yapıya sahip olur.

Magic Looks Nasıl Kullanmalıyım

 • Her gün bir damla kullanılması yeterli ve kafidir.
 • Yatmadan önce gürlenmesini istediğiniz bölgeye bir defa damlatmalısınız
 • Damlayı kullanmadan önce kaş ve kirpiklerin kuru ve temiz olmasına özen gösterin.
 • Kutu içerisinden çıkan serum şişesinin üzerinde tıpayı ters çevirin ve içerisine serumd kutusundan 1 2 damla damlatın.
 • Yine kutu içerinde bulunan pamuklu çöp ile damlayı pamuğa emdirin.
 • Damlayı emen pamuğu uygulama bölgesine yani kirpik veya kaşlarınızın bulunduğu kısma sürün.

Magic Looks Kullanıcı Yorumları

Magic Looks kullanıcı deneyimlerine bakarsak ilk defa bu kadar övülen ve vaadini yerine getiren bir ürün gördüm. Sitemizde bir çok ürün yorumladık ama hiç bir ürün için kesinlikle güzeldi diyen bir kitle bulamadık. Yüzlerce yorum okudum. Her siteye baktım gerçekten kaşlarda ve kirpiklerde etkilerini görmüşler.

Kullanıcıların yorumlarına göre 3 günde bir bile kullananlar için kaş ve kirpiklerin gürleştiği, daha az dökülme olduğu belirtilmiş. Kimse üründen memnun kalmadım demiyor. Tek şikayet edilen nokta ise fiyatı diyebiliriz. Bildiğiniz gibi zaten makyaj ürünleri çok fazla maliyetli şeyler. Bunun gibi ekstra ürünlerinde pahalı olması biraz beli bükebiliyor.

 

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

 1. Sitenizi beğenerek takip ediyorum. Sürekli güncel bilgiler paylaşılmakta. Üstelik bu bilgilerde boş bilgiler değil. Hepsi gündelik hayatta işimize yarar bilgiler. Umarım bu güncelliğinizi asla kaybetmezsiniz ve birçok makalenizde bizlere ışık tutarsanız. Bu yazıda diğer yazılar kadar bilgi verici ve kalite kokuyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+