• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Örgü bebek önlükleri yeni modeller

Örgü bebek önlükleri yeni modeller

Bebekler için örgü önlük modelleri

Bebeklerin mama yerken üzerine dökülmemesi için örgü önlük modelleri hakkında yeni fikirler ve örnek resimler için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bebekleriniz 3-5 aylık olunca artık normal yemek yemeye azar azar başlar yalnız bebekler mama yerken üzerine dökerler üzeri ıslanmaması için önlükler kullanılır bu önlükleri bebeğiniz için kendiniz dilediğiniz bir modeli örmek istermisiniz bebeğiniz için örgü önlük modellerimizi örnek olarak inceleye bilirsiniz.

Önlüğün üzerine bebeğiniz adını yaza bilirsiniz yada tatlı bir resim veya benzeri bir süsleme yapa bilirsiniz ayrıca bu örgünüzü hediye olarak sevdiklerinizede yapa bilirsiniz geleceği düşünen genç bayanlarda örgü bebek önlüğü öre bilirler.

Önlük örgünüze başlamadan önce önlüğün arka kısmına bir naylon dikmeyi unutmayınız bildiğiniz gibi örgüler suya karşı dayanıklı değildir su ve yemek artıklarını sızdırmaması için mutlaka bir naylon dikmeyi unutmayınız.

Fazla laf yapmadan örgü bebek önlükleri örnekleriyle sizleri baş başa bıraklım.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+