• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Pharmaton Kullananlar, Fiyat, Faydaları ve Yorumları

Pharmaton Kullananlar, Fiyat, Faydaları ve Yorumları

Bir çok farklı vitamin kapsülü doktor önerisi veya normal satışla piyasada bulunuyor. Genel olarak insanlara zararı olmayan bu kapsüller kullanıcı yorumlarına göre bazılarında çok işe yaşarken bazılarında hiç etki etmeyebilir. Fakat bunun ürünle pek alakası yoktur. Bu tamamen sizin bünyenizle alakalı bir durumdur. Genel olarak kullanıcı yorumlarına göz atarsak kullananların yarısında etki gösterirken yarısında etki göstermiyor.

Pharmaton Kullananlar

Pharmaton kullanıcıları yorumlarında bazı doktorların sınavı olan fakat halsiz olanların Pharmaton kullanmalarını tavsiye ettiğini ve etki ettiğini söylüyorlar. Tansiyon hastaları için bir çok yan etkisi olan bir ürün olduğu belirtilmiş. Bazı kişilerde midede yanma olmuş, baş dönmesi hissetmişler. Fakat aşırı bir yan etki görmemişler. Bazı kullanıcılar ise en iyi vitamin olduğunu söylüyor lakin her bünyenin kaldıramadığını da belirtmişler.

Pharmaton Faydaları

Aslında bu bir vitamin ilacı olduğu için tek seferde etkisini göstermesi mümkün değil. Vitaminin vücudumuz tarafından yeterli miktarda emilmesi ve sonrasında bunu kendi lehine kullanması lazım. Bunlar belirli bir zaman diliminde etkisini gösterir. Yani bu tür vitamin tabletlerde bir ay 2 ay veya önerilen süre boyunca düzenli kullanım şarttır. Bu süre boyunca kullandıktan sonra vücut kendini yeniler ve yeterli enerjiyi üretir. Kendinizi dinç hissettir, yorgunluğu alır, çok uyuma problemini ortadan kaldırır.

Pharmaton Fiyatı

Pharmaton birçok kullanıcıya göre diğer vitamin tabletlerden daha pahalı. Diğerleriyle kıyas için büyük araştırma gereklidir ama… Fiyatlarına gelirsek aşağıda resimdede göreceğiniz gibi 60 kapsül 59 lira, 30 kapsül 35 lira gibi bir fiyatı var. Denemek amaçlı 30 kapsül ile başlamanızı öneririz. 

 

Pharmaton Kullanıcı Yorumları

 • Bir kutu bitmek üzere rahatsızlandım sınavım vardı doktorum bunu kullanmamı söyledi 2 günde toparladı ama dinlediğim zamanlarda gözüm dalıyor uzun zaman ve baş dönmesi yapıyor,bi de içtikten sonra midem bulanıyor ama devam edicem içmeye enazindan sınavlarım bitene kadar
 • bana çok etki ettiğini söyleyemem.. hatta değişiklik bile olmadı..
 • 60lık bir şişe bitirdim bir faydasını hissetmedim midemde yanma oldu ara sıra içtikten sonra ,zahire işi yapıyorum bi dinçlik vermedi
 • Yüksek tansiyon problemi olanların dikkatli kullanması gerekiyor. Çok ciddi bir yan etkisidir (eczacıyım)
 • Şimdiye kadar kullandığım en iyi multivitamin ama bazı bünyeler bunu kaldırmıyormuş, o konuda dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.
 • urun etkisini hemen gostermiyor belki 1 kutudan fazlasini kullanmaniz gerekiyor, ilgisi var mi bilmiyorum ama eskiden yemeklerden sonra carpintim oluyordu bunu ictikten sonra olmuyor ayrica sabah erken kalkarken eskisi kadar zorlanmiyorum. Tavsiye ederim ama 1 kutu kullanarak mucize beklemeyin sonucta bu bir ilac degil ek vitamin kaynagi eger vitamin eksikligine bagli sorununuz varsa faydasini gorursunuz.
 • Bu ürünün reklamı fazla, çok pahallı. Ayrıca etkisini göremedim, bir ara başım bile ağrıdı içmekten vazgeçtim, hapları çok büyük yapmışlar yutmak ta zor.
 • Ürünün içinde herhangi reçete benzeri bir açıklama yok. Eşim ve ben 2 gün kullandık hiç bir olumlu etkisini görmediğimiz gibi aşırı yorgunluk, karın ağrısı , baş dönmesi gibi semptomlarla karşılaştık. Bu ürünü hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum.
 • Merhaba; pharmaton’u eskiden beri kullanırım. Asıl etkisini yorgun halde aldıktan yarım saat ile kırk beş dakika arasında görüyorum. Ginseng’li olması ve multivitamin olması en büyük tercih sebebim.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+