• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Pou nasıl konuşur (pou android)

Pou nasıl konuşur (pou android)

Pou nasıl konuşuyor

Çocukların ve yetişkinlerin severek oynadığı sanal bebek tarzı android pou oyunundan bahsedeceğim. Pou nasıl konuşuyor? Pou nasıl konuşur? işte cevabı.

Akıllı telefonlar günümüzde oldukça fazla ilgi görüyor uygulamalar hayatımıza bazı kolaylıklar sağlıyor ve oyunlarda vakit geçirmek ve eğlenmek için okdukça güzel.

Android pou oyunu oynayanlar için herkesin bilmediği bir özellikten bahsetmekistiyorum pou’nun konuştuğunu biliyormuydunuz? Resimli olarak nasıl konuştuğu hakkında bilgiler vereceğim.

Öncelikle pou oyununu indirmemiş olanlar alttaki bağlantıdan indire bilirler oldukça güzel ve eğlenceli bir oyun pou oyununu indirmek için indirme butonuna tıklayınız.

indirr

Pou nasıl konuşur?

Pou’nun konuşması için öncelikle enerjilerinizin full olması gerekmektedir resimde kırmızıyla işaretli yerler tam dolu olması gerekmekte.

Pou nasıl konuşurEnerjileriniz tam dolu değilse yemek yedirerek bin pon topuyla pou’yu oynatarak çoğalta bilirsiniz.

Pou nasıl konuşuyorResimde gördüğünüz gibi ok tuşlarına tıklayarak HALL bölümüne geliniz ve alt kısım Micro/off  yazan yer MİCRO olarak işaretleyiniz ve konuşunuz konuştuklarınızı pou tekrarlayacaktır.

Oyun hakkında sorularınız varsa veya merak ettiğiniz herhangi bir şey yorum yaza bilirsiniz.

Yakın bir zamanda tüm anroid oyunları hakkında bilinmeyenleri okurlarımızla paylaşacağız.

 

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+