• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sebepsiz mutsuzluk

Sebepsiz mutsuzluk

Sebepsiz mutsuzluk huzursuzluk

İnsanlar yaşamları boyunca sanırım herkesin yaşamış olduğu ortak duygulardan bir tanesi sebepsiz mutsuzluk, huzursuzluk diye biliriz. Sebepsiz mutsuzluk hissi neden kaynaklanır ve bu durumu nasıl atlatırız yaşamış olduğum tecrübelere dayanarak değerli okurlarımızla paylaşmak istiyorum.

Sebepsiz mutsuzluk yoktur aslında her mutsuzluğun altında yatan bir kötü anı vardır yada başka birşey ama mutlaka bir sebep vardır, öncelikle bunun nedenini bulmak gerekiyor örneğin benim yaşamış olduğum sebepsiz mutsuzluğun nedeni eskiden yaşamış olduğum olaylar birde buna ek olarak sosyal hayattan kopma diye bilirim, sosyal hayattan uzaklaşmak arkadaş çevrenden kopmak ilk zamanlar iyi gele bilir yalnızlık bazen size ilaç gibi gele bilir ama ilerleyen zamanlarda bu nedenler sizleri herşeyden soğutur.

Sebepsiz mutsuzlukYaşamış olduğunuz mutsuzluğun tek ilacı yalnız kalmamanız ve kendinize yeterli zamanı ayırmanızdan geçer anlatmak istediğim kendinize zaman ayırın gezin arkadaşlarınızla eğlenin biraz olsun içinizdeki mutsuzluk yerini mutluluğa bıraka bilir.

Kişiden kişiye değişen nedenler olabilir örneğin ben kendime yeterli zamanı ve değeri vermiyorum diye içimde bir huzursuzluk, mutsuzluk vardır. Bazıları için sevdiği bir insandan uzaktır yada maddi durumlardan dolayı olan nedenler vardır bilinç altınızda bu sorunlar sürekli durur siz sebepsiz bir mutsuzluk yaşadğınızı zannedersiniz ama sizi içten içe kemiren bir nedeni vardır mutlaka bu durumdan kısa sürede kurtulmak için hayaller kurun gerçekte yaşayamadığınız yapmak istediğiniz anların hayallerini kurarak gülümseyin küçük bir gülümseme belki sizin için değerli olmaya bilir ama bazıları için paha biçilemezdir.  Belkide…….(sizi sevenler için)

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+