• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Seven Erkek Nasıl Davranır?

Seven Erkek Nasıl Davranır?

Hoşlanan erkek?

Seven erkek belirtileri

Hoşlanan erkek ne yapar

Erkeklerin sevip sevmediğini nasıl anlayabiliriz?

Erkeğin sevip sevmediğini anlamak kişiye göre değişir kızlar bu konuda sabırlı ve anlayışlı olması gerekir.

Bazı erkekler çok soğuk davranırlar kızlar bunu sevmiyor anlamına getirmemeli, erkekler kızlar kadar ince düşünmez herşeyi önemsemez kızlar için çok önemli olan şeyler erkek açısından önemsiz olabilir bunlar nelerdir.

Erkekler gül gibi çiçek türü hediye almayı sevmezler nedeni ise kuruyup atıcaksın ben sana günlük yaşamında kullana bileceğin bir hediye alıyım söylerler ama kızlar için gül paha biçilemez bir hediyedir. Erkekler çok ilgi göstermeyi beceremezler bu tür şeyler erkeğin sevmediğini düşünmenize neden olabilir ama yanılıyor olabilirsiniz.

kalp

Erkekler sevdiklerine veya hoşlandıklarına karşı çok utangaç ve çekingen olurlar sürekli gözlerinize bakarlar sizin her söylediğinizi can kulağıyla dinlerler, size sürekli soru sorarlar, sizin isteklerinizi yapmak için elinden geleni yaparlar. Erkeklerin güvenilir olup olmadığını anlamak için ona geçmişiyle ilgili sorular sorarak anlaya bilirsiniz ama bu soruları sorarken güler yüzlü olursanız sizin açınızdan daha faydalı olur çünkü yalan söylemez eğer ciddi bir şekilde soru sorarsanız size yalan söylemesi kaçınılmazdır.

Sizden hoşlanan erkek sizi iltifatlara boğabilir buna alışın. Sürekli yüceltir sizi. Sizin çok özel olduğunuzu hissettirir size.

Bir erkek sevdiğini veya hoşlandığını anlatan bazı belirtiler:

  • Vucut diliyle size karşı olan sevgiisni belli ede bilir normalden farklı bir davranış sergiler.
  • Sizin hakkınızda sürekli birşeyler öğrenmek ister örneğin sevdiğiniz filmler, sevdiğiniz diğer hobileriniz gibi.
  • Sürekli karşınıza çıkar.
  • Sürekli size sms gönderir.

Seven erkeği hemen anlamak mümkün değildir sabırlı ve anlayışlı davranmalısınız ön yargılı olmakla hiçbir sonuca varılmaz.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+