• DOLAR
  3,5561
  % -0,16
 • EURO
  3,8834
  % 0,16
 • ALTIN
  145,0498
  % 0,33
 • BIST
  94.655
  % 0,40
Siyah Maske Kullanıcı Yorumları, Fiyat, İnceleme

Siyah Maske Kullanıcı Yorumları, Fiyat, İnceleme

Oy Kullan

Yüz bakımı özellikle makyaj yapan, sivilce ilacı kullananlar ve yüzü tahriş olanlar için çok önemlidir. Yüzümü kötü gösteren 3 temel noktadan (istenmeyen tüyler, siyah noktalar ve ölü deri) ikisine çözüm olarak üretilmiş Ostwint Siyah Maskeyi inceleyeceğiz. Şimdiden söyleyeyim biz ürünü objektif olarak inceleyeceğiz. Kimsenin reklamını yapmıyoruz.

Siyah Maske Fiyatı

Siyah maske, diğer cilt bakım ürünlerine göre oldukça avantajlı bir fiyatla listelere eklendi. Resimde de göreceğiniz üzere 150 ml 7 liraya alabileceğiniz bir ürün. Fiyatına aldanmayın o kutunun çoğu boş geliyor. Yani sanki bitmek üzereymiş gibi… Zenit Mask ürünü hemen hemen aynı işe yarıyor 350 ml 10 lira. Çok fark yok ama fiyat konusunda

Zenix Makse Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Fiyat

Siyah Maske Ne İşe Yarıyor

Derimizin doğası gereği, deri dış etkenlere karşı alt tabakaları korur ve alt tabakalardaki kötü maddeleri dışarı atar. Bundan dolayı derinin en üstünde ölü deri oluşur ve bu biz kepek olarak geri döner. Siyah kıyafet giyenler çok iyi bilir yüzümüzü kaşıdığımızda üstümüzde beyaz derileri görebilirsiniz. Ayrıca derinin alt tabakalarından gelen kötü maddeler deri gözeneklerinden atılmaya çalışır lakin gözenekler tıkanırsa siyah nokta oluşur.

İşin özüne gelirsek ölü deri ve siyah nokta ile mücadelemiz vücudumuz yaşadığı sürece sürecektir. Bu insanın rutin bakımıdır. Bazı doğal asitli bitkilerle de çözülebilecek bu iki olay için siyah maske üretilmiştir. Siyah maske yüzümüzde ki ölü deri ve kısmi olarak siyah noktaları temizler.

Sonucunda daha canlı bir yüz deriniz ve daha pürüzsüz bir hale gelir. Bu da makyaj yapanlar için çok avantajlı bir durumdur.

Siyah Maske Nasıl Kullanılır

Normal bir maskenin kullanımından hiç bir farkı yoktur. Siyah maskeyi yüzünüze ince bir tabaka halinde sürün. 15 20 dakika iyice kuruyana kadar bekleyin. Donan maskeyi yüzünüzden hızlıca çekin. Siyah olduğu için çekilen siyah noktaları görmeniz imkansız. Onun için aaa! siyah nokta gelmedi demeyin.

Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Siyah maske hakkında ortalama bir beğeni görüyorum. Kullananların yarısı işe yaramıyor, yarısı işe yarıyor demişler. Ortak şikayetlerin başında “siyah noktalar gelmiyor” gibi bir yorum var. Fakat bu konuda sizlere şöyle birşey söyleyebilirim. Başka maskeleride kullananlar bilirler ki siyah noktalar öyle bir günde bitecek birşey değil. Akşam temizlediğiniz siyah noktaların yeri yarın dolabilir. Bunun için düzenli kullanım sonucunda bu sorunun gideceğini umuyoruz.

En çok beğenilen özelliği ise “ölü deriler için birebir” şeklinde bir yorumla bize yansıyor. Bizimde kullanım sonucu en çok gördüğümüz yararı bu oldu. Özellikle kuruyan deriler ve cansız deriler için birebir. Fakat öyle 100 de 100 değil. Düzenli kullanım yapılması lazım. El yüz yıkamak gibi her gün yapıldığında etki görülecektir.

 • Arkadaşlar altı üstü 5 10 lira bir fiyatı var ne bekliyorsunuz anlamıyorum ki
 • kargo çok hızlı siparişten 3 gün sonra elime ulaştı teşekkürler, alırsanız pişman olmazsınız ayrıca şekerler için teşekkr
 • ben bu ürünü daha önce aldım 1 kaç hafta gibi bir süre kullandım arkadaşlar ama hiç faydası yokmuş gibi geldi daha sonra alıp büyüteçle baktım çok fazla irili ufaklı siyah nokta ve ölü deri çektiğini gördüm hepsini çekecek diye birşey yok sonuçta
 • 20 25 lira daha önce başka markalardan almıştım siyah maskeyi. fiyata göre hiç işe yaramaz dedim bide bunu denemek istedim . kutusu bence diğer ürünlere göre daha iyi çünkü diğer ürünler hep kavanozda geliyor ağzı açık kalınca kuruyor. urunu ailecek denedik . sonuç olarak şunu gördük gözenekleri çok hafif temizliyor ve gözle görülmeyecek tüyleri alıyor. agda gibi bişey diyebilrim. kokusu güzel kavun gibi. fiyata bakarsam bide ürüne bakarsam tavsiye ederim yüzünüze sürüyorsunuz sertleşiyor çok zor çıkyor ne var ne yok çekiyor. ama urun 150 ml şişenin yarısı çok yoğun birşey .
 • 2 kere banyodan çıktıktan sonra gözenekler açıkken sürdüm ve hiç bir faydasını görmedim siyah nokta filn temizlemiyor
 • çok beğendim gerçekten çok güzel bir ürün tonlarca para verdiğimiz şeyler hiç işe yaramadı bitsin tekrar alacam
 • bunu yeni aldım siyah noktalar için ve bence çok iyi yüzümdeki tüyleri bile alıyor yani
 • Ürün aynen açıklamadaki gibi daha da iyisi burun kenarında ölü derilerde temizledi gayet iyi ve hoşuma gitti kolay soyuluyor bi 5 dakika fazla beklemeniz iyi olacaktır. Tahriş seviyesi de diğerlerine göre az. Bunun dışında kargo ve paketleme güzel olmuş. Paketleme konusunda ellerinize sağlık. Kargoda umduğumdan erken geldi.
 • İçi hava dolu ilk kez kullanırken bile sanki bitmişte içinde kalanları zorla çıkarmaya çalışıyomuşsunuz gibi. Almayın.
 • Tavsiye etmiyorum paranız boşuna gider. Denedim. Ve hiç bir işe yaramıyor. O videolar da ki gibi değil yani siyah noktalara hiç etki etmiyor

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YORUM
Google+