• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Spam E-Postaları Engelleme

Spam E-Postaları Engelleme

İstenmeyen e-postaları engellemek

Mail adresinizi açınca onlarca spam reklam maillerini silmekten sıkıldıysanız bu mailleri kökten çözüm olarak engelleye bilirsiniz.

Hergün istem dışı size gelen e-postalar insanların zamanını çalmaktan başka bir işe yaramıyor bu mailleri engellemek için yapmanız gerekenleri anlatacağım.

Hotmail yani outlook eposta paneline giriniz size gelen spman reklam amaçlı maili açıp en alt kısımda abonelkten ayrılmayı seçe bilirsiniz yada şöyle bir uyarı yaza bilir:

Bu e-posta adresinden artık mail gelmesini istemiyorsanız Çıkar yada Sil başlıklı bir boş bir meili şu reklam@siteadı.com adrese gönderiniz şeklinde yazar bu işlemi yaparak o adresi engelleye bilirsiniz.

Bu yöntem bazen işe yaramaya biliyor diğer bir engelleme yöntemi ise size gelen spam meili açınız daha sonra sol üstte gereksiz butonunun kenarındaki ok işaretini tıklayınız ve açılan menüden kimlik dolandırıçılığını seçiniz bu işlemle artık o e-posta adresi size mail gönderemez.

Spam e-posta

Bu işlemleri uygulayınca o mail adresinden artık mail almazsınız.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+