• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Trabzonspor Fenerbahçe maç sonucu nezaman açıklanacak?

Trabzonspor Fenerbahçe maç sonucu nezaman açıklanacak?

Trabzonspor Fenerbahçe Maç sonucu 10 Mart 2014

Trabzonda gerdin dakikalar maçın başlamasıyla birlikte sahaya atılan maddeler yüzünden duraklamalar oldu taraftarın sakinleşmesi beklendi, normal sürenin ilk 45 dakikası dolunca yardımcı hakem ilk yarının sonuna 10 dakika uzatma zaman ekledi ve kaleci volkana kale arkasından gelen yabancı madde sonucu hakem ve futbolcular sahayı terk ettiler.

Yapılan resmi açıklamaya göre trabzonspor fenerbahçe maçı tatil edildi, maçın tatil edilmesinin ardından fenerbahçe futbolcuları havalanı yolunda taraftarlar tarafından takım otobüsüne taşlı ve yumurtalı saldırılar oldu, olaylı maçın sonucunun ne olacağı şuanlık netlik kazanmış değil.

Trabzonspor Fenerbahçe 10 mart 2014

Fenerbahçe Trabzonspor maç skoru nezaman açıklanır?

Fenerbahçe Trabzonspor 10 mart 2014 maç sonucu nezaman açıklanır? Trabzonspor hükmen mağlupmu sayılacak? Sorularınızın cevapları ve detaylar.

Türkiye futbol federasyonun en kısa süre içinde maçın tekrar oynatılması yada maçın fenerbahçenin 3-0 hükmen galibiyetine tescillene bilir kesin bir sonuç şuan için açıklanmadı.

Trabzonspor fenerbahçe maçının sonucu için tff olağan üstü toplantı düzenliyeceği bekleniyor.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+