• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Turkcell heryöne nar paketi yapmak

Turkcell heryöne nar paketi yapmak

Turkcell Kredi kartıyla her yöne nar paketi yapma

Turkcell kullanıcıları için ön ödemel paket kampanyaları düzenlemeye devam ediyor herkes tarafından kullanılan ve önerilen 25 TL öde her yöne aylık 100 TL kazan nar kampanyası en çok kullanılankampanyalardan biridir.

Turkcell nar paketlerini kredi kartınızla yada telefonunuza var olan TL’lerle internet üzerinden nar paketlerini satın ala bilirsiniz.

Bu makalemizde resimli olarak nar paketi nasıl satın alınır anlatımını yapacağız.

Kredi kartıyla turkcell nar paketi satın alma

Bu işlemi yapmanız için ilk önce turkcellin sitesine giriyoruza siteye girmek için BURAYA tıklayınız.

Karşınıza gelen ekranda iki seçenk çıkar birincisi telefonunuza var olan TL’leri kullan ikinci seçenek kredi kartıyla satın al işlmerden birini seçiniz ben kredi kartıyla ödemeyi seçtim.

turkcell nar

Bu işlemden hemen sonra alt kısımında telefon numaranızı yazınız ve satın almak istediğiniz turkcell nar paketini seçiniz.

turkcell nar paketi

Bu işlemide seçtikten sonra hemen alt kısımda kredi kartı bilgileriniz istenir gerekli alanları doldurarak kredi kartıyla nar paketi satın alabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra bazı kredi kartlarında akıllı sms yani mobil onay kodu gelir o mobil onay kodunu gerekli boşluğa yazdıktan sonra işlem sonlanır ve bir dakika içinde telefonunuza satın almış olduğunuz nar paketinin aktif olduğuna dair sms gelir.

 

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+