• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Umudunu Kaybetme – The Pursuit of Happyness

Umudunu Kaybetme – The Pursuit of Happyness

Umudunu Kaybetme her şeyiyle mükemmel bir film.Çok dokunaklı ve gerçekten etkisi uzun süren bir film.Will Smith harika bir iş çıkarmış.Şiddetle tavsiye ediyorum

Umudunu Kaybetme – The Pursuit of Happyness Film hakkında:

Vizyon Tarihi: 02 Mart 2007

Yapımı : 2007 – ABD

Tür : Aile ,  Biyografi ,  Dram

Süre: 117 Dak.

Yönetmen : Gabriele Muccino

Oyuncular : Will Smith ,  Jaden Smith ,  Thandie Newton ,  Dan Castellaneta ,  Mark Christopher Lawrence

Senaryo : Steve Conrad

Yapımcı : Will Smith ,  James Lassiter

Umudunu Kaybetme Film Özeti:

The Pursuit of Happyness/Umudunu Kaybetme’de, Chris Gardner (Will Smith) iki yakasını bir araya getirmeye çalışan bir aile babasıdır.

Ailesini ayakta tutmak için cesurca çabalamasına rağmen, beş yaşındaki oğlu Christopher’ın (Jaden Christopher Syre Smith) annesi (Thandie Newton) maddi zorlukların yarattığı sürekli baskı altında direncini kaybetmek üzeredir. Artık dayanamayacağını anlayınca, istemeye istemeye evi terk eder…

Artık bekar bir baba olan Chris, yılmadan, bildiği tüm satış becerilerini kullanarak daha iyi kazandıran bir işin peşine düşer.

Prestijli bir borsa şirketinde stajyerlik bulur ve ücret almasa da programın sonunda iş ve parlak bir gelecek elde edeceğini umarak kabul eder.

Parasal güvencesi olmayan Chris ve oğlu, kısa süre sonra oturdukları daireden çıkartılırlar ve düşkünler evi, otobüs durağı, tuvalet; geceyi geçirmek için bulabildikleri her yerde kalırlar.

Çektiği sıkıntılara rağmen, Chris, babalık görevini sevgi ve özenle yerine getirmeye devam eder ve oğlunun kendisine karşı duyduğu sevgi ve güveni, karşısına çıkan engelleri aşmak için kullanır.

 

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+