• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vodafon’da en uygun tarife

Vodafon’da en uygun tarife

Vodafone en uçuz tarife önerisi

Vodafone kullananlar için en uygun ve aylık ödiyeceğiniz ücreti aşmayan bir tarife önerisinde bulunacağım.

Vodafone çekim gücüyle ve internet hızıyla tavsiye ede bileceğim bir mobil operatörüdür. Vodafone kullananlar için kullanmakta olduğum tarife hakkında bilgiler verceğim tabiki herkes için uygun olmaya bilir ama telefonla belirli bir süre konuşan yani aylık 500 dakikadan fazla konuşmayanlar için çok ideal bir seçim olacaktır.

Tavsiye edeceğim vodafone tarife adı aşmayan tarife (faturalı) aylık 500 dakika heryöne 10,000 sms hakkı heryöne mesaj hakkı veriyor ayda sadece sabit 25 TL. Sms ve konuşma dakikaları dolarsa ek bir ücret ödemiyorsunuz ay sonu yükli bir fatura görmek istemeyenler için sabit ücret ödemek isteyenler için kullanışlı olduğunu düşünüyorum. İnternet paketi almak isteyenler 7 TL karşılığında 500 MB internet paketi satın ala bilirler.

Aylık 25 Tl karşılığında heryöne 500 dakika her yöne 10,000 sms 25 TL ek olarak internet paketi alırsanız 500 MB +7 TL telefonla az konuşanlar için ideal bir seçim olucaktır.

Not: Telsiz kullanım ücreti tarife dışında bir ücrettir yasal ödeme zorunluluğu vardır.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+