• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yahşi Batı – Cem yılmaz

Yahşi Batı – Cem yılmaz

Cem yılmazın filmlerini birkaç kez izlemek gerek diye düşünüyorum. Çünkü bazı ince esprileri gülerken kaçırabilirsiniz. her izlediğinizde farklı bi tat bırakan filmlerden… Yahşi batı nekadar eski bir film olsada zevk alıcağınız ve tavsiye edebilceğiniz bir filmdir.

Yahşi Batı Film Bilgileri

 Vizyon Tarihi: 01 Ocak 2010

Yapımı :2010 – Türkiye

Tür : Komedi ,  Western

Süre: 112 Dak.

Yönetmen : Ömer Faruk Sorak

Oyuncular : Cem Yılmaz ,  Demet Evgar ,  Ozan Güven ,  Özkan Uğur ,  Uğur Polat

Seslendirenler : Ferdi Yılmaz

Senaryo : Cem Yılmaz

Yapımcı : Cem Yılmaz ,  Murat Akdilek

Yahşi Batı Film Özeti

19. Yüzyıl’da özel bir görev kapsamında padişah tarafından Amerika’ya gönderilen iki Osmanlı yetkilisi Aziz Bey ve Lemi Bey trenle yaptıkları yolculuk esnasında yanlarında taşıdıkları değerli elması, treni durduran haydutlara kaptırırlar. Sonrasında hem elması bulmak hem de çalınan paralarını toparlamak için para kazanmanın yollarını arayan ikili dönemin revaçta olan işlerinden birine atılırlar. Kasabalarda aranan azılı suçluluların peşine düşüp ödül avcısı olan ikilinin maceralı yolculuğu sadece bunlarla sınırlı kalmaz. Yaşadıkları kasabada başlarına türlü dertler açan ikiliyi fazlasıyla eğlenceli maceralar beklemektedir.

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+