• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yapı kredi En Kısa Yoldan Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Yapı kredi En Kısa Yoldan Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Yapı kredi En Kısa Yoldan Müşteri Temsilcisine Bağlanma
2.5 (50%) 2 votes

Yapı kredi bankası müşteri hizmetlerine bağlanma kısa yolu

Yapı kredi bankası telefon bankacılığında müşteri hizmetlerine bağlanmanın kısa yol tuşları.

Banka müşteri hizmetlerini arayanınca dakikalarca beklemekten herkes sıkılmaktadır tele sekreter sürekli kampanyalardan bahsetmekte ve o menüden başka menülere sürekli yönlendirmektedir. Yapı kredi bankası müşteri temsilcisine bağlanma‘nın kısa yolundan bahsedeceğim.

Yapı kredi müşteri hizmetlerine bağlanma 2016 yılı yönteminide dile getirmek istedik. Linke tıkla oku;

https://www.sanalrisk.com/yapi-kredi-musteri-hizmetleri-direk-daglanma-2016.html

Kredi kartı, veya banka kartları fark etmez tüm işlemler için alttaki adımları tuşlayarak müşteri temsilcisine hızlıca bağlana bilirsiniz.

Yapı krediYapı kredi müşteri hizmetleri: 444 0 444

Mobil bankacılık kısa yolu:

Sekreter konuşmaya başlayınca menüleri saymaya başlayınca 1 tuşuna basın ardından kredi kartı yada banka matik kart şifrenizi girmenizi ister şifrenizi giriniz şifrenizi girdikten sonra 3 kere sıfıra basın bağlanmazsa dört kere sıfıra basın sistem sizi müşteri temsilcisine bağlıyacaktır.

1+şifre+0+0+0 = Müşteri temsilcisi

YAZAR HAKKINDA

Sanalrisk Sanalrisk İnternet üzerinde araştırma ve öğrenme konusuna merak salmış bir yazarım. Yazmayı, öğrenmek ve öğretmek için yapıyorum. Yanıltıcı bilgilerden kaçınıyorum. Araştırarak ve kesin bilgiler paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

24 yorum

  1. bana bundan sonra mail adresimden banka ekstirelerim bu adresten takip etmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim cevap bekliyorum

  2. Allah aşkına müşteri hizmetlerine bağlanamamaktan bu kartı ben iptal ettireceğim,
    Kahretsin iki gündür uğraşıyorum , çıldıracağım ya.

  3. slm görevli.bu verdiğiniz 4440444 nolu müşteri hizmetleri hiç müşterilerinizi önemsemiyor.saatlerce oparötöre bağlanmayı bekliyoruz.halbuki aradığımızda direkt olarak müşteri temsilcisi(muhatap)bulmalıyız.zaman çok önemli.lütfen bu sorunu bir an evvel çözerseniz çok mutlu oluruz.

  4. Böyle bir hizmet yok.. müşteri temsilcisine ulaşamıyorsunuz… en iyi çözüm toplu kart iptali yapıp bankaları bu işlerden kurtarmak..

  5. bankanızın sonu 65×7 ve 3×41 ile biten 2 adet kredi kartım var bügün yanlişlıkla borcu olmayan karta 5000 tl yatırdım diger kartıma aktaramadım bankayı aradım şu tuşa buduşa derken bu işlemleri 3 kez yyaptım her biri 20 ile 30 dakika sürdü sonuç sıfır.muhatabım yok müşteri temsilçisi hesapa yönlendiriyor hesapta param yok ben ne söylüyom onlar ne anlıyor

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Google+